Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten väritätte seksielämää ja miten pidätte kipinää yllä pitkässä parisuhteessa tai lapsiperheessä

Vierailija
22.09.2026 |

Miten väritätte seksielämää ja miten pidätte kipinää yllä pitkässä parisuhteessa tai lapsiperheessä.

 

Ostimme vuosi sitten Sinfulin kalenterin, joka oli mun milestä mahtava. Sitä aina jännitti mitä tulee seuraavaksi ja siten tuli koitettua uusia juttuja ja hommassa oli jännitystä.

 

Sen jälkeen tilattiin seksikäs body vaimolle missä haarat avoinna ja sukat jne. Sekin oli tosi kuuma ja täytyy varmaan jouluksi tilata jotain uutta ;) Minkälainen on seksikkäin asu Naisten tai misten mielestä?

 

Lisäksi ollaan katsottu pornoa yhdessä. Sekin muuten sytyttää ja on yhdessä kivaa. Oletteko kokeilleet ja mitä filmejä?

 

Toki me varataan hotellireissuja ja käydään treffeillä, jotta saadaan aikaa kahdestaan.

 

Seuraaksi halauaisin kokeille jotain seksi appia. Semmosta mobiili appia jossa on tehtäviä esileikistä seksiin. Play kaupassa on Foreplay - couples game ja se näyttää aika hyvältä ja luulen että me testataan sitä syksyllä. ;) Jos jollain kokemuksia niin mua kiinnostaa?

 

Miten te väritätte seksiä ja pidätte kipinää yllä???

Me ollaan reilu 40 kymmpinen perheellinen pariskunta.

Miten väritätte seksielämää ja miten pidätte kipinää yllä

Vaihtoehdot

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
22.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on käytössä vesivärit!

Vierailija
2/3 |
22.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Next level: Swinger-klubit. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
22.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä  kreikkalainen Yorgos joka panna paukuttelee vaimon joka lauantai . Kyllä kissa kehrää kepeesti koko kuumottavan viikon aina,  eli ei ole multa mitenkään pois. M47

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kuusi yksi