Oletko valmis sotimaan 660000 vieraskielisen puolesta?
Kommentit (24)
Kiitoksia kysymästä, mutta mielestäni ihmisten tappaminen väärin, joten kyllä skippaa sotimisen. Antaa niiden sotia, joilla on tappajan geenit ja vaistot.
Miksipä ei, mutta tällaisten Vornasten, Vapaavuorien ja Purrien takia en.
En ole. Eikö somppua voisi kouluttaa vaikka miinanpolkijaksi??
Vierailija kirjoitti:
heh en todellakaan
Et oolekkaan edes rintamakelpoinen
Igoreilla on aamuvuoro sitten aloittanut.
Ei liiemmin nappaa tuo tuollainen.
Vierailija kirjoitti:
Igoreilla on aamuvuoro sitten aloittanut.
Juu, aloittaa ja sitten vastailee itselleen.
Hyvä järjestely. Kantasuomalaiset rintamalla ja kela goldilaiset kotirintamalle loikoilemassa ja oleskelemassa. Tai lomamatkalla turvallisessa synnyinmaassaan.
Ulkkarimiehet tyydyttävät seksuaalisesti naisia sillä aikaa kun kantismiehet tappelevat hengestään rintamalla. Ei käy mulle!
Russakoilla taitaa pikkuhiljaa olla jo hätä. Venäjää ei enää vuoden päästä ole.
Kyllä olen. Ihan sama jos sinut ap on raiskattu. Puolustan myös sinua.
Vierailija kirjoitti:
Hyvä järjestely. Kantasuomalaiset rintamalla ja kela goldilaiset kotirintamalle loikoilemassa ja oleskelemassa. Tai lomamatkalla turvallisessa synnyinmaassaan.
Niin juuri. Ei kukaan usko, että he lähtisivät puolustamaan Suomea, vaikka niin väittävätkin heiltä sitä kysyttäessä. Tänä vuonna keväällä pääesikunnan kapteeni paljasti, että suurin osa ei edes käy armeijaa. Puolustusvoimat on vuosikausia salailut tätä ja ymmärrettävästä syystä eli siitä, mitä tässäkin ketjussa käsitellään eli maanpuolustustahtoa.
No en mä niitä loppuja viittä miljoonaakaan tunne useimpia.
En tietenkään. Minä en ole mies, joten minä en alistu näihin sotaleikkeihin, jotka ovat aina pohjimmiltaan pelkkää eliitin sapelien kalistelua, johon nuoret miehet aivopestään tykinruoaksi.
Islam kieltää väkivallan, se on syy saada vapautus ja oikein.
Maailmassa on yli 8 miljardia vieraskielistä. Joista suurin osa haluaa elää rauhassa.
Tietenkin! Ja ne vieraskieliset ovat valmiita sotimaan minun puolestani (kaikista venäjänkielisistä en tosin ole ihan varma).
Kato kato! Iikori heti aamusta virkeänä.
Olet aika huono ammatissasi.
Tottakai, avaaja on vähäjärkinen urpo.
heh en todellakaan