Takaapäin on paras panoasento
Mielestäni näin miehen näkökulmasta takaapäin nainti on parasta mitä tiedän.
Edessä pyöreät ja kiinteät naisen pakarat ja sieltä välistä pilkistää kostea pillu mikä vaan odottaa, että nuolet sen todella kiimaiseksi ja työnnät kovan kullisi sisään.
Siinä on kaikki ihanuudet näkyvillä ja käsien ja kielen ulottuvilla ja voit hyväillä ja puristella pakaroita sekä myös klitorista pääsee hyväilemään. Jos työntelee kalua juurta myöten sisään, niin samalla pallit myös hierovat klitorista joka on naisten mieleen. Myös peräaukko on siinä hyvin tarjolla jota voi myös sormella tai kielellä kutitella ja jos vaimo haluaa, niin vaikka välillä työntää kullikin sinne.
Voit myös säädellä helposti miten syvälle vaimosi haluaa sinun työntää kullisi.
Vaimo on näissä asioissa ihan samaa mieltä ja toki aina välillä vaihteluksi käytetään muitakin asentoja, mutta useimmin kuitenkin nautitaan takaapäin.
Kommentit (2)
Hyvä pointti siinä tapaksessa jos panokumppanin naama on niinkuin petolinnut perse, niin kestää nainti pidempään.
Ei. Takaapäin tulee liian nopeasti kun tuntuu niin hyvältä. Naamaa katsoessa kuti pysyy piipussa mahdollisimman pitkään.