Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko lapsenne allergia näkynyt veren ig-arvossa?

11.05.2007 |

Testi otettu, tulokset eivät ole tulleet vielä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
11.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Prickeihin on varmaan meillä siis tie jossain vaiheessa, tosin jos poika on äitiinsä tullut, niin tuskin näkyy sielläkään... No, mutta ensi viikolla näkyy, että näkyykö verikokeesta jotain.



Tervehdys lohjalaiselle!

Odotus on ollut kamalaa ja huolta ja murhetta ja huonoa oloa on ollut vaikka muille jakaa, mutta eiköhän tässä jakseskella vielä vajaa pari kuukautta ja sitten tämä saa olla viimeinen raskaus. Tärkeintä on, että vauva on aina voinut hyvin ja vielä toistaiseksi pysynyt sisälläkin ;-)



Ihan hirmuisen jännäähän se on taas palata vauvaperheen arkeen, mutta onneksi on tuosta pojasta sitten jo äidille iltapäivisin seuraa niin ei tarvitse kaikkia päiviä kotona vauvan kanssa kahdestaan möllöttää.



Kuuluukos teille jotain uutta?



Vierailija
2/2 |
11.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole meillä ainakaan näkynyt. Ei tosin näkynyt kuin 11 eri allergiaa hurjassa määrässä testejä, jotka on otettu vuosien varrella, vaikka todistetusti tyttö reagoi aikanaan lähes kaikelle. Lähes 3-vuotiaaksi mentiin 5 ruoka-aineella, jotka sopivat. Nyt tyttö jo 7v ja allergioita jäljellä onneksi enää muutamia=) Ps. Miten sinun odotuksesi sujuu? T. Se Vantaalta Lohjalle muuttanut perhe, jossa kaksi tyttöä =)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä kolme