Tykkääkö mies tehdä naiselle orgasmin?
Kommentit (12)
Onko samainen ketju poistettum kun ei näy kuin yksi vastaus? Jälleen joku mies poistanut...pah.
Vierailija kirjoitti:
Onko samainen ketju poistettum kun ei näy kuin yksi vastaus? Jälleen joku mies poistanut...pah.
Edellinen keskusteluketju samalla otsikolla on tuhottu, siksi avasin tämän. Wanharouva Tyhjäpää tuhoaa itse avaamiaan ketjuja jos niissä aiheen käsittely ei etene siten kuin Wanharouva Tyhjäpää oli toivonut.
Edellinen keskusteluketju samalla otsikolla on tuhottu, siksi avasin tämän. Wanharouva Tyhjäpää tuhoaa itse avaamiaan ketjuja jos niissä aiheen käsittely ei etene siten kuin Wanharouva Tyhjäpää oli toivonut.
Edellinen keskusteluketju samalla otsikolla on tuhottu, siksi avasin tämän. Wanharouva Tyhjäpää tuhoaa itse avaamiaan ketjuja jos niissä aiheen käsittely ei etene siten kuin Wanharouva Tyhjäpää oli toivonut.ai niin, sinähän melkoinen welho olet, kun tiedät kuka mitäkin poistanut! Voin kertoa, että minä kirjoitin kyseisen ylläolevan tiedustelun, minne kaodonnut.. Ja en ole wanha enkä varsinkaan tyhjäpääm rouva kylläkin!
Miten älytön voi mies ollakkaan jorinoineen!
Olisin halunnut siihen vastata, mutta ei ole enää niiden viisaitten miesten jorinoita siellä, mihin vastata. Olivat kyllä täysin painokelvottomia. Mutta joo, ei kannata naisten sänkyyn mennä miesten kanssa, kun saavat useimiten olla ainoastaan antavana osapuolena.
Ja sittenhän vakiovastaus naiselle ko tapauksessa on; mikä vika sussa on, kun "valitset vääriä miehiä"! Kun ei noidan otsassa lue, että olen vain "muna ja mies nauttii" miehiä.
Todellakin tykkään <3
Ei ole kauniimpaa näkyä kuin nainen rakastelun jälkeen raukeana kun on saanut 2-3 orgasmia.
Annan naiselleni aina vähintään muutamat orgasmit klitoriksella, tai kielihoidolla tai miten haluaa. Se tuo itsellekin suuren nautinnon, kun saa nähdä miten toinen nauttii.
Aivan varmasti tykkää . Kaikki miehet ilmeisesti eivät siinä onnistu. Ainakin yhdyntäorkut annan mielelläni ja niin monet kuin nainen jaksaa .
Ex-vaimolle en saanut yhtään orgasmia tehtyä yli 25v kestäneen suhteen aikana. Hänessä oli omienkin sanojensa mukaan joku rikki, sillä O tuli vain omin kätösin ja yksin/omassa rauhassa, ei muuten eikä varsinkaan .
Eron jälkeen tapailin naista, joka sai melko helposti yhdynnässä ja varsinkin ratsastaessaan. Oli aika mieletön kokemus, kun olin jo yli 50v nainen ekaa kertaa laukesi kanssani ja vielä melko pian. Luulin ensin, että hän feikkaa, mutta totta se oli. Sormilla tai kielellä en onnistunut hänelle orgasmia tuottamaan kertaakaan.
Nykyinen nainen laukeaa yleensä alle kahden minuutin kun sormetan häntä. Tai alle minuutissa, jos itse sormettaa ja samalla työntelen takaapäin.
Mutta joo, tykkään kovasti kun saan annettua naiselleni orgasmin. Aina ei tarvitse edes yhdyntää eikä minun laukeamistani, sillä sekin tuottaa minulle suurta tyydytystä kun vihdoinkin on löytynyt orgasmiherkkä nainen, joka ei estele kun alan tuottamaan hänelle nautintoa.
Vaimolle kyllä. Muille en niinkään.
Vierailija kirjoitti:
Vaimolle kyllä. Muille en niinkään.
Musta olis kivaa tehdä eri naisille orgasmeja (vaikka ihan ilman yhdyntää ja omat housut jalassa koko ajan) ihan vain mielenkiinnosta. Voisin tehdä aiheesta vaikka jonkinlaista tutkimusta esim. kestosta, äänekkyydestä jne jne. Tutkijaluonteeni on kiinnostunut vähän kaikesta ja olisihan se samalla hienoa kun saisi tuottaa nautintoa naisille.
Meillä seksi on aina vain naisen tyydytystä. Saisi helposti sormettamalla mutta haluaa laueta kun mies on päällä. Tai sitten suihkussa takaapäin.
Tykkään kyllä. Voisi sanoa, että se on yksi parhaita asioita seksissä.
M44
Kivaahan se on, mutta samalla kovaa hommaa ja aikaa kuuluu. Eikä meinaa akka siltikään laueta. Joskus toki.