Miksi naiset aina rakastuvat renttuihin? Me kiltit miehet emme kiinnosta naisia lainkaan.
Näinhän se on. Mitä pahempi renttu, sitä suurempi on vetovoima naisten parissa.
Kommentit (10)
Voi voi, naisten vika tämäkin kun sinä et saa puolisoa.
Ootte tylsiä, ei kiinnosta býlsiä. Se nyt vaan on niin, ettei sitä sisällötöntä nuhjaamista kukaan jaksa. Olen kova poika käymään töissä, haravoimaan lehtiä, käyn salilla ja avaan ovet ja vaihdan vaipat ja ulkoilutan koiran. Pidän exelii ruokaostoksista ja silitän paidan.
Tulen toimeen vanhusten kanssa ja tykkään retkeillä.
Eiks kuulosta just sellaselta leffalta, mitä et menis katsomaan?
Renttu esitti kilttiä kunnes ensimmäinen vauva ilmoitti tulostaan. Olisi pitänyt katsoa vaikka toiset kolme vuotta lisää ennen perheen perustamista.
Vihaan renttuja!Itselläni kiltti ja herkkä mies.
Vierailija kirjoitti:
Voi voi, naisten vika tämäkin kun sinä et saa puolisoa.
Ja miesten vika, kun sinä et saa.
Ne haluu aina leisure suit Larry tyypin
Tylsyys ei kiinnosta ketään, minä haluan jännittävän elämän...
Höpö höpö. Insta tyrkyt tykkää niistä rentuista. Me kiltit ja kunnolliset naiset tykätään kilteistä ja kunnollisista miehistä. Me emme vain taida kelvata sinulle.
Vierailija kirjoitti:
Höpö höpö. Insta tyrkyt tykkää niistä rentuista. Me kiltit ja kunnolliset naiset tykätään kilteistä ja kunnollisista miehistä. Me emme vain taida kelvata sinulle.
Tylsyys ei kiinnosta ketään...
En nyt varsinaisesti tykkää itsekehusta, mutta kyllä minä kilttinä, kohteliaana, sivistyneenä ja koulutettuna miehenä kiinnostin naisia siinä 30-35v haarukassa enemmän kuin olisin nuorempana uskonutkaan. Sekä pidempiaikaiseen mutta myös lyhyempään hauskanpitoon, mikä aivan erityisesti yllätti. Siitä oli sitten helppo valita sopiva vaimoehdokas. Näin jälkikäteen ajateltuna olisi toki voinut perustaa perheen hieman nuorempanakin, jos ihan vaan ikää mietitään, mutta toisaalta nuorempana ei kyllä oikein vielä ollut vetoa naisten parissa, joten tähän päädyttiin. Ei ole kyllä valittamista.