Vaimon kalsarit toksisen hapantuneet haaroista
Huomasin pyykkikorissa kahdet kammottaville laikuille haaroista palaneet vaimon pikkuhousut joten tutkin ne kaikki läpi, likaiset ja puhtaat. Kaikki täysin laikukkaiksi syöpyneet eli hapan myrkky vuotaa ilmeisesti pilssistä läpi. Jouduin viemään kaikki peltiämpärissä ulos ja hinkkaamaan emäksisellä teollisuuspesuaineella kädet puhtaiksi. Tähänkö on nyt tultu.
Kommentit (7)
Muista että noita ei saa hävittää polttamalla, naapurustoon voi levitä myrkyllisiä kaasuja
Vierailija kirjoitti:
Taitaa olla alaproput menneet väljiksi, onko paljon ajettu yksilö kyseessä?
Mun mielestä apllä falskaa pikemminkin yläpäästä. Mutta voit olla oikeassa, että molemmissa päissä on väljyyttä. Johtunee käytön puutteesta.
Samaa olen kyllä itsekin ihmetellyt pyykkäillessä, että kuinka helvetin kusen(?) polttamia alushousuja puolisolla on. Mustissa pikkareissa haarat erilaisia keltaisen ja ruosteen sävyjä.
Eikö voisi käyttää sidettä jos pidätyskyky on huono?
Lähetä likaiset pikkarit tänne, rakastan niitä terv olli
Mikä naisten eritteistä eniten pilaa kangasta? Epäilen että pelkällä virtsalla ei saa noin roisia tuhoa vaikka kalsarit likoaisivat siinä 24/7.
Taitaa olla alaproput menneet väljiksi, onko paljon ajettu yksilö kyseessä?