Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Black live mattersin kannattajien kannattaisi katsoa NatGeon Salakuljettajat satimeen sarjaa, saattaisi silmät aueta!

Vierailija
19.11.2025 |

Sarjassa poliisit ottaa kiinni huumeiden salakuljettaja ja myyjiä USAssa.

Kyllä on hirveää hommaa tuo poliisien työ. Mustat myy huumekämpistä huumeita isoissa kaupungeissa ja poliisi heidät sieltä pidättää. Luotiliivit joka paikassa poliiseilla, kaikenlaiset suojat ja pyssyt kun täysin huumepäiset rikolliset armeijoilta varastettujen konepistooleittein ja haulikoiden vahtii huumeita toisilta rikollisilla ryöstäjiltä ja poliiseilta.

Sarjassa ei ole vielä ollut YHTÄÄN valkoista huumemyyjää vuosien aikana eikä varmaan yhtään mustaa poliisia, ihan täysin huumekauppa USAssa mustien käsissä, siksi heitä siellä ammutaan kun huumepäissään istuvat konekiväärin kanssa huumesäkkiensä päällä!

Kun vähän tutustuu USAn kulttuuriin niin kyllä ymmärtää miksi siellä nimenomaan mustia poliisi ampuu. Koko huumemyynti on mustien käsissä ja myyjät vahvasti aseistautuneita ja harvoin selvitään ilman taisteluita poliisien mukaan.

Sama on edessä Euroopassakin. Helsingissäkin huumekauppa täysin ulkomaalaisten käsissä ja kaikki tietävät mitä Ruotsissa tapahtui.

Näistä asioista kyettävä keskustelemaan!

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla