Verikokeen jälkeen alkoi seuraavana aamuna väsyttämään runsaansi ja pissittää runsaansti yöllä, onko korona?
olisi pitänyt maski laittaa sairaalaan, varmasti sain taas korona 3. kerran. oireet sama, 2 päivää väsyttänyt ja pissittää yöllä ja suu kuiva ja janottaa.
se on siinä, kuolema korjaa minutkin pois
pitäkää maskeja sairaalassa, ne on täynnä imbsesillejä koronatautisia, jotka eivät pidä maskeja eivätkä suojavälejä ja desinfiointia koska Sanna Marin taio hallitus ei ole taaskaan näin ohjeistanut niin ei tarttee!
Kommentit (10)
Sait pissakoronan siihen olisi auttanut tena pimpin päällä
Sun suurin ongelma ei taida olla fyysinen.
voi olla sokeritauti, on se varmaan sokeritauti. pissittää aina yöllä 3 kertaa 2 tunnin välein ja janottaa
saispa nyt sairaseläkkeen
Andy
vain otettu AAMUKALJA auttaa
tv Lääkärisi
Nyt kuulostaa sitlä että väsymys ja pissitys ovat ne pienimmät oireet tässä tapauksessa....
Vierailija kirjoitti:
No nyt on sekavaa settiä.
Sitä se korona teettää
Paranna elintavat niin ei sairastu pahemmin.
Ylipaino tuo vaivoja aina.
Täytyykin tulla myöhemmin tsekkaamaan tämä hauska ketju.
koronatesterit oli vanhentuneet, neste oli haihtunut. no en tee sitten, en jaksa mennä apteekkiiin ostamaan ja vettäkin sataa. meen sitten pokkana ruokajonoon ja jos oli korona ja muut sairastuvat ja kuolevat niin oli se korona, en jaksa pitää maskia muutenhan ne luulee että minulla on korona
Andy A
No nyt on sekavaa settiä.