Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millä tavalla olet hyvä seksissä?

Vierailija
25.09.2025 |

Tuossa on tuo toinen ketju, jossa miehet haukutaan paskoiksi sängyssä, mutta siihen en jaksa lähteä sekaantumaan. Kysytään sen sijaan, että millä tavalla SINÄ olet hyvä seksissä? Jokainenhan osaa valittaa, miten joku muu ei osaa tehdä mitään oikein sängyssä, mutta otetaan tämä ketju positiivisen omakehun kautta ja keskitytään kaikkeen hyvään.

Vastauksia kaipailisin tietysti erityisesti niiltä, joiden mielestä miehet/naiset ovat kategorisesti huonoja. Ja sitä huonoutta ei muuten tarvitse enää toistaa ja eritellä tarkkaan tässä ketjussa, uskotaan, tiedetään. Kerro sen sijaan, millä tavalla sinä olet parempi!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
25.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen todella huono, pieni kalu ja laukean samantien, mutta käänteisesti olen hyvä ainakin siinä, että aina tosiaan laukean, vaikka useamman kerran ja tarvin vain 5min palautuksen. Mutta nalli palaa aina noin 45 sekunnissa ja myös uusinta kierroksilla.

M.51

Vierailija
2/3 |
25.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kaikki naiset on kiittänyt jos, eivät ole pyörtyneet. Terv: Panomies.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
25.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulle naisen orgasmi on etusijalla. Tykkään hyvällä naistani. Antaa suuseksiä pitkään. Stimuloida g-pistettä sormin. Olen innokas kaikin puolin seksin saralla. Ainakin oma naisystäväni on kovin tyytyväinen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yhdeksän