Jos 20 vuotta nuorempi mies pyytäisi treffeille..
Menisitkö? Siinä kysymys. Musta tuntuu, että mun työpaikalla kundeilla on joku veto päällä, että kuka kellistää minut sinkkuäidin kun virnistelevät aina.. nyt sain treffikutsun tosi kivalta mieheltä joka kylläkin kuuluu tuohon nuoreen miesporukkaan, annanko vaan olla vai koklaako mitä tuleman pitää?
Apua!
Kommentit (17)
En. Mua on pyytänyt 25 v nuorempi enkä mennyt. Eikä kyse edes ollut ikäerosta (väärään suuntaan...) vaan siitä ettei tyyppi kiinnostanut. En lähde treffeille vain hakemaan jotain sulkia hattuun.
Kai tuo vähän riippuu Ap siitä minkä ikäinen itse olisit. - Jos jou 55 mies pyytää 35 vuotiasta naista kanssaan treffeille niin sitä saatttaa joku pahekua mutta tuskin mitenkään erityisesti mutta jos ikäero on toisin päin niin kuin niin välillä tuntuu, että osa on niin shokissa, ettei edes osaa ajatella mosta tapahtuvan.
Sinkkumies
En todellakaan menisi 18-vuotiaan poikasen kanssa. 🤢
On se sitten varmaan vaan vitsiä, jos sinkkumiehenkin mielestä on noin erikoista. Noh, passataan, en laita itseäni naurunalaiseksi.
Ap
20-vuotias olisi kyllä ehkä vähän liian nuori...
Lähtisin jos fiksu nuorempi m pyytäisi
En omalta työpaikalta ainakaan. Mukavampi olla töissä, kun ei ole mitään suhdesähläystä.
Vierailija kirjoitti:
Eikä pyytänyt! Provo on!
On voinut pyytää, muttei minnekään julkiselle paikalle.
Mua alko työpaikkani jannut lähestymään kun sana levisi että olin eronnut.
Huomasin käytöksestä että olivat kiinnostuneita.
Treffikutsuihin ei onneksi edetty, vaan aina livahdin paikalta sopivasti.
Ap miettisin. Työpaikoilla puhutaan. Ja noilla klopeillakin voi olla joku kilpailu siintä että kuka sut kellistää.
Vierailija kirjoitti:
Mitä itse haluat?
Tämä.
Kiinnostaako se mies ap:ta?
En missään tapauksessa lähtisi 25-vuotiaan kanssa. Sen ikäiset tuntuvat lähes lapsilta. Olen elänyt erittäin mielenkiintoista ja vaiherikasta elämää, joten ero kokemuksissa ja tiedoissa olisi aivan liikaa. Joku 10 vuotta nuorempi ehkä vielä menisi jos hän olisi jollain tapaa poikkeuksellisen hoksaavainen ja ajatteva yksilö, jolla on paljon erilaisia kokemuksia.
Kysyisin, etsiikö itselleen uutta äitiä?
Totta kai menisin. Neljävitonen olisi vielä mies parhaassa iässä.