Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Laihdunko näin??? kommentoikaa..

Vierailija
15.03.2007 |

jos jätän pois vain kaikki valkoiset jauhot, sokerit, pastan, leivän, perunan ja riisin?

Syön edelleenkin vihanneksia, hedelmiä, maitotuotteita, munia, lihaa ja kalaa.



Karppaus kiinnostas muuten mutta en halua luopua hedelmistä enkä maidosta. Minulla ei ole liikakiloja, mutta haluan pudottaa 3-5 kg kesään mennessä. Liikun paljon, käyn jumpassa noin 5-6 krt viikko.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kutrin sivuja? Siis kutri. net



Ajatustapasi on aika samantyylinen hänen elämäntaparemonttinsa kanssa. Sieltä löytyy myös tutkimustietoa näistä asioista.

Vierailija
2/4 |
15.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

sinneppä suuntaan heti!



-ap.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Varsinkin kun jättää leivän ja perunan pois nii kyllä pitäisi laihtua! Onnea laihduttamiselle =)

Vierailija
4/4 |
15.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkään en halua varsinaisesti karpata, mutta olen luopunut ns. turhista ruoka-aineista. En ole edes _kokonaan_ jättänyt mainitsemiasi tuotteita, vaan esim. pidän karkkipäivän, syön täysjyväpastaa ja riisiä (ruoka-annoksessa siis lihaa, lautanen puolillaan kasviksia ja sitten esim. pieni kauhallinen riisiä/pastaa) ja kylässä syön aina mitä tarjotaan. Paino on jo parissa viikossa tippunut 2kg enkä ole edes liikuntaa lisännyt!





Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi seitsemän