Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Opetat lapset ihan väärin!

Vierailija
16.02.2025 |

Hehheh sanoi huolestuneen henkilöt jotka tehneet vakavia rikoksia ja kehittäneet törkeitä valheita ja mustamaslauskampanjaa sitä kohtaan joka mukamas opettaa väärin eli ei toimi mukamas  lastensa kanssa niin kuin jonkun mielestä pitää!

Tosiasia mikä häiritsee on, että ei toimi niinkuin joku toinen haluaa, koska häntä ärsyttää että tuo äiti mm. ei käy töissä, eikä edes siivoa kämppää kiiltäväksi tai muutenkaan ole se perinteinen kotiäiti. ja kotona työttömänä laiskotteli ou jee kun lapset päiväkodissa.  

Buhahaaa ja mitäköhän varsinaisia valheita on saatu kerrottua  ihmisille?

Pahoin pelkään, että vaikka mitä koska ihmiset sairaan yksinkertaisia loppujen lopuksi. 



Nauran kyllä makeat naurut jos oikeasti sellaisetkin paskalöpinät menneet läpi. että oikein kehottanut lapsiaan työttömäksi kun edut niin hyvät. Akateemiset hei, ootteko yksinkertaisia? Tai valheet liittyen terveyteen ja ylipäätään kaikkeen? Toisaalta, koska rikoksiakin mukana ei moni osannut epäillä yhtikäs mitään 

Kyllä ihmiset on sitten naurettavan typeriä. 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi neljä