Lue keskustelun säännöt.
Onko muita joilla on ollut vain yksi seksikumppani? Eivätkä ole uskovaisia :-)
17.02.2007 |
Olenkohan ainoa laatuani? Tapasin mieheni nuorena, ja nyt takana vuosia jo 18. ja yhä rakkautta riittää.
Kommentit (4)
Me kun tavattiin, niin olin vasta 15v. Takana on nyt 15 yhteistä vuotta.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
kun alettiin seurustelemaan ja ainoat ollaan toisillemme. Yhdessä ollaan oltu kohta 15 vuotta.
Eikä yhtään yhdyntään asti mennyttä suhdetta. Muuten kyllä olin " puuhaillut" muutaman kanssa. Nyt kolmikymppisenä mietin joskus että miltähän mahtaisi tuntua olla jonkun muunkin kanssa. Saan noista mietteistä huonon omatunnon mutta minkäs sitä mietteilleen voi :(
Mutta rakkautta kyllä riittää ja haluamme mieheni kanssa yhä toisiamme. Seksikin vain tuntuu paranevan vuosi vuodelta :)
Minulla on ollut vain aviomieheni. Enkä edes niin nuorena häntä tavannut, vaan 23-vuotiaana. Mutta nyt ollaan oltu yhdessä 6 vuotta.
Mulla ei oikeastaan ollut mitään syytä miksen harrastanut seksiä aiemmin... Oli muutamia seurustelusuhteita miestä ennen. Mutta niistä ei ikinä tullut sen vakavampia. Mulla oli " kriteerinä" vain se, että harrastan seksiä miehen kanssa, jota rakastan. Ja noihin muihin miehiin en oikeastaan rakastunut.