Mikä on tämä miesten iljettävä haju(vesi)
Siis joku semmoinen metrien päähän haiseva läpitunkevan mätä merellinen haju. Miehet normaalisti pukeutuneita eikä työmiehiä. Voisi olla joku partavesi jos ei haisisi niin sairaalle. Sitten on toinen semmoinen joku ihmeen suolainen katkarapukäry jossa on sama lionnut pohjatuoksu ja joka haisee monen metrin päähän, eli mistään sissijuustostakaan tuskin on voi olla kyse.
Yleensähän pahanhajuiset miehet haisee hielle ja testolle ja paskalle mutta ei nämä.
Kommentit (17)
Gay Cologne With Pheromones to Attract Men
https://www.amazon.com/Cologne-Pheromones-Attract-Scent-Pheromone/dp/B0…
Tuntuu että usein miesten tuoksu ulkona, rapussa tai kaupassa on Kemiallinen ja Voimakas. Ellei ole miedompi. Ehkä joku muu keksii mikä se merellinen on. Olisko ne pahat hajut peitetty sillä merituoksulla vai onko sitten joku katkarapu. :D
Oma pillunhajusi, ap, jonka pystyt haistamaan vain erittäin harvoin.
Kyllä ne sillin- ja katkaravunhajut tulevat ihan sieltä römpsästä.
Willi veikkaus: Miesten, Nautica Voyager edt, tai Nautica Blue edt? Haisee kilometrien päähän. Pthyi!
Mies harrastaa kalastusta ja syö paljon kalaa. Kalanhaju tunkee ihosta läpi.
Vierailija kirjoitti:
Mies harrastaa kalastusta ja syö paljon kalaa. Kalanhaju tunkee ihosta läpi.
Miten kestät?
What? Ei mitään käsitystä mistä puhut. :D
Tummat miehet haisee usein erittäin pahalle mistä lue johtuu.
Vierailija kirjoitti:
"Olet hautaan valmis, Ap."
Kun en kestä parin satunnaisen ruman ukon käryä? Ite oot kun noin pipi päästäs. T:aloittaja
Vierailija kirjoitti:
Oma pillunhajusi, ap, jonka pystyt haistamaan vain erittäin harvoin.
Erottuva merellinen bukee.
Vierailija kirjoitti:
Tummat miehet haisee usein erittäin pahalle mistä lue johtuu.
Valkosipuli ja erityisesti jeera. Yöökks. Syön kyllä itse valkosipulia, mutta jeera menee vain kebabissa.
"Gay Cologne With Pheromones to Attract Men"
Se toinen merellinen löyhkä ilman katkaravun käryä tuskin on tämä koska viimeksi tältä haisi joku ulkomaalainen tyylikkään oloinen kauluspaitainen harmaantunut äijä perheensä kanssa. Sehän siinä järkyttikin kun haju oli niin teollinen myrkyllynen ja kitkerä että oli ihmisiä hällä ympärillä. Ja ymmärrän vesituoksut muuten mutta en tätä🤮
Sen toisen katkaravun tuoksu tuli tummasta keski-ikäisestä miehestä mutta oon haistanut saman hajun lukemattomia kertoja myös teinipoikaryhmisstä bussissa! Ennen nekin haisi hielle ja vaikka sille axelle.
Vierailija kirjoitti:
Gay Cologne With Pheromones to Attract Men
https://www.amazon.com/Cologne-Pheromones-Attract-Scent-Pheromone/dp/B0…
Homoille on muitakin "pheromoni" hajustemerkkejä. Mutta niissä kaikissa on sama lemu, ne yrittää jäljitellä homoille tuttua esinahanaluskakan lemahdusta, jossa homolla on ihan oma tunnusmerkillinen monivivahteinen bukee.
Mennen