Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Roope Salminen Vain elämää- ohjelmassa!?

Vierailija
18.08.2024 |

Näin mainoksen ja ei helkuttu...kyllä, siinä tuo seksuaali rikollinen muikisteli. Onko oikeesti tuokin hyvä ohjelma pilattava?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

En katso mitään ohjelmia, missä tuo tuomittu seksuaalirikollinen on. Vieläkin inhottaa kun näki kuvia, missä se oli paidassa, jossa oli sen tyttöystävän perseen kuva rinnassa - yöks!!!

Vierailija
2/3 |
18.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Maikkari katsoo läpi sormiensa kriminaaliutta. Eikä myöskään Puopolo vaivaudu Youtubessa siitä älähtämään. Eihän korppi korpin silmää noki, minkä vanha kansakin hyvin tiesi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miten noille kaikille edes löytyy jotain esitettävää kyseisen jätkän tuotannosta? Eini vetää sitä darra-kappaletta, Costello Hautamäki esittää Putous-juontajaa ja Jussi Rainio vetää itsensä alasti lusikkaan Waldon niskaan?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän viisi