oletteko runkanneet kapella polkupyörän satulalla
oletteko runkanneet kapealla polkupyörän satulalla ?
itse ajoin sellaista pienempää hiekkatietä joka oli vähän epätasainen, allani oli sellainen kapea kovahko kilpapyörä mallinen satula, ajaessa vähän sattui kun se tökki pyllyä mutta saman aikaisesti tuntui jotenkin hyvältä, tunsin kuinka pikkarini alkoivat väkisinkin kostua ja en voinut vastustaa kiusausta vaan ajoin lähimmän tuuhean puskan taakse piilon.
Laskin lycra shortsit ja märät pikkarit nilkkoihin, aloin vähitellen hivuttaa pyllyäni kohti satulan pimppi nesteistä kiiltävää kärkeä, sain kun sainkin kärjen menemään tyydytystä odottavan pimppini sisään, liikuttelin pyllyäni satulan kärjessä yhä kiihtyvällä tahdilla kunnes tunsin orgasmin lähestyvän ja kun se tuli jalat pettivät altani ja silmissä saman aikaisesti musteni,
kun seuraava kerran tajusin olin kyljelläni varvikossa pyöräni oli päälläni koko vartaloni vavahteli pimppini supisteli rytmikkäästi ja vielä linnut visertelivät ympärilläni.
sitä vähitellen toivuttuani aloin vetää pikkareita päälleni ei muuten tuntuneet märkänä mitenkään kovin mielyttäviltä ja niiden päälle lycra shortsit, kotimatka meni vähän vaisusti kun tuo kokemus oli ottanut osansa voimistani.
Kommentit (13)
kiitos epä asiallisesta kommentistasi.
Tuo satulan kärjen pimppiin työtyminenkö riitti tuottamaan sinulle orgasmin.
Etkö tarvinnut ollenkaan klitoriksen hierontaa
Olen joskus miettinyt, että ovatkohan naiset tyydyttäneet itseään tällä tavalla.
Sitten olen ajatellut, että se taitaa olla vain minun vilkasta mielikuvitustani. Mutta ei tainnut sitten ollakaan.
Kaleville täytyy antaa kouluaineesta 8-.
Juoni oli vähän liian arvattava, kieli kömpelöä ja henkilökuvaus jäi kaksiulotteiseksi.
Arvosanaa nostaa tarina kirjoittaminen minä-muodossa ja eläytyminen 40v nuoremman naisen rooliin olkoonkin että taustalla huomasi selvästi 1970-luvun Raton lukijakirjeiden vaikutuksen
Eikös tuo juttu ollutkaan tosi. Nyt tuli paha pettynyt. Olisin kyllä suonut jollekin naiselle tuollaisen nautinnon
Vierailija kirjoitti:
Eikös tuo juttu ollutkaan tosi. Nyt tuli paha pettynyt. Olisin kyllä suonut jollekin naiselle tuollaisen nautinnon
No mutta tottakai joka sana on totta.
Aivan kuin niiden teinityttöjen päivittäiset tarinat joissa ne todistavat posliinipillujen olleen vain hetken villitys joka on onneksi jo kokonaan ohi.
Pukuhuoneessa joka tytöllä on tuuheat aikuisen naisen kainalo- ja ala pää karvat joita ei pestä koskaan kun niissä kuuluukin olla luonnolliset aromaattiset ominaisuudet.
Pikkuhousutkin on kaikilla ihan keltaiset pissasta kun teinitytöt eivät pyyhi ja kaikilla on kapea pyörän satula asennettu pystyyn. Usein poljetaan lycrat jalassa kilometritolkulla koulun ohi kun tuntui niiiin hyvältä.
Vierailija kirjoitti:
Eikös tuo juttu ollutkaan tosi. Nyt tuli paha pettynyt. Olisin kyllä suonut jollekin naiselle tuollaisen nautinnon
Niin minäkin olisin suonut. Nauttikaa naiset vaikka pyörän satulan kärjestä, jos se teistä hyvältä tuntuu. Mutta olettaisin, että se vaatisi tuota klitoriksen hierontaa myös lisäksi.
Onko kukaan kokeillut laittaa dildoa satulan tilalle. Voisi mökkitiellä kokeilla ajaa dildopyörällä.
Joo on kokeillut, laitoin isännän pyörään ja ajeli kännipäissään kirkolle kaljoille! Ei kyllä päässyt sisään, kun pyörä oli perseessä jumissa!
Vierailija kirjoitti:
Onko kukaan kokeillut laittaa dildoa satulan tilalle. Voisi mökkitiellä kokeilla ajaa dildopyörällä.
Tarkoitatko sellaista kiinteää dildoa vai liikuvaa, niin kuin niissä sellaisissa panokoneissa (onpa ruma sana) on
Tuo jälkimmäinen vaatisi jo vähän insinöörin , teknikon tai koneasentajan taitoja
Vierailija kirjoitti:
Tarkoitatko sellaista kiinteää dildoa vai liikuvaa, niin kuin niissä sellaisissa panokoneissa (onpa ruma sana) on
Tuo jälkimmäinen vaatisi jo vähän insinöörin , teknikon tai koneasentajan taitoja
Olen nähnyt jo VHS-aikana pornofilmin jossa minihameinen teinityttö (= laiha, pikkutissinen 30+) ajaa polkupyörää jossa ei ole satulaa vaan pystyputkessa liikkuu poljettaessa iso dildo ylös alas.
Ei mutta kova satula hieroi anusta sopivasti ja kanki heilahti pystyyn ja tykkäsi sarvea ja kumoon samalla kaatuessani mulkku osui kuoppaan ja nyrjähti