Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Syön pelkästään eineksiä, ruokaan menee 150€/kk, laskin jos tekisin samat ruoat itse kotona lasku olisi 300€/kk.

Vierailija
12.05.2024 |

Syön pelkästään eineksiä, ruokaan menee 150€/kk, laskin jos tekisin samat ruoat itse kotona lasku olisi 300€/kk.

Kommentit (81)

Vierailija
81/81 |
14.05.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Teen omat ruuat ja viime kuussa rahaa meni 133 euroa ruokaan. Tässä kuussa on mennyt jotain 75 euroa 2 viikossa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla