Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Leivän syönti on kyllä turhaa ja kallista, laskin juuri että leipä tarvikkeisiin menee minulla 45€/viikko...

Vierailija
11.05.2024 |

Leivän syönti on kyllä turhaa ja kallista, laskin juuri että leipä tarvikkeisiin menee minulla 45€/viikko...

Tässä hinnat ja nämä tarvikkeet kestää siis noin viikon minulla:

Kurkku 3kpl 5.30€

Tomaatti 4kpl 2€

Ruispalat 3kpl 6.60€

Kalkkuna 4kpl 19€

Oltermanni 1kg 8.30€

Oivariini 4.50€

Kommentit (22)

Vierailija
21/22 |
08.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se on turhaa sinulle, ap.

Vierailija
22/22 |
08.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kilo Oltermannia ja paketti Voimariinia viikossa? Sulla verisuonet on varmasti huippukunnossa. Jos taasen et syö juurikaan muuta kuin leipää, ei tuo ole kallista, mutta edelleen rasvan laatu on tosi huono.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kuusi kahdeksan