Myydäänkö tuplille " koppa vaunuja"
Yksiköille on tarjolla paljon yhdistelmiä joissa vauva-aikana on kova vaunukoppa joka myöhemmin vaihdetaan erilliseen ratasosaan. Onko tuplille tarjolla vastaavia. Kertokaa kokeneemmat.
Kommentit (5)
alkuvuonna 2005 sai joihinkin väreihin jo erillisen vaunukopan
Emmaljungalla on tuollaisia vaunu ja ratasyhdistelmiä. Omasta kokemuksesta ne on aika raskaita ja kömpelöitä. Itse suosittelen Hollannista tilaamiani vaunu/ratas yhdistelmiä One tree hill urban jungle www.babyjungle.nl todella näppärät ja kevyet. Kotiovelle tuodaan 40 eurolla. Kaupanpäälle sai lämpöpussit
Siellä on vielä online-kaupassa vuoden 2006 malleja tarjouksessa, siis joitain värejä. Meillä kaksoset tulee vasta kesällä, mutta säästän mieluusti 150 euroa tilaamalla viime vuoden mallit kopissa ja tilpehööreissä. Tilasin muuten PINKIT.
Tervehdys!Noista kova koppa vaunuista.Meillä on emmaljungan yhdistelmät, kova koppa ja ratasosa erillisenä,musta harmaat sellaiset. itse koin että tänne maalle ne sopivat erittäiun hyvin.pääsee vähän huonommassakin maastossa,. koppa ei ollut meillä kuin muutaman kuukauden käytössä, heti kun neitit osas istua joten kuten vaihdoin ratasosaan.Joissa on erikseen kääntyvät selkänojat.Meillä olisi sellaiset yhdistelmät myytävänä jos kiinnostuit.ratasosa on kyllä auringossa haalistunut mutta koppa osa on kuin uusi. ostettiin vaunuyhdistelmät uutena lastentarvikeliikkeestä ovh.900e 450e myisin pois.vaunut on 2004 mallia.Mukaan on renkaitten suojia, hyttysverkkoo 2 erinlaista jalka/koppa suojaa yms. terveisin satu pohjois.-savo
Mutta laitoin itse ilmoituksen ostetaan-palstalle ja löysin perinteiset makuuvaunut tosi edullisesti! Meillä ne on ollu tosi ahkerassa käytössä ja tyytyväisiä ollaan oltu.