Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Örkit: Yli 2.2 miljoonaa kuolemassa nälkään palestiinalaisalueilla ( miksi uutisissa näytetään vain huomattavan ylipainoisia arabeita?)

Vierailija
22.03.2024 |

Muistetaanhan että ei ole mitään "palestiinalaisia", ei ole palestiinalais- kansaa. On vain sekava joukko aavikon arabeja jotka asuvat Israelin alueilla ja muiden arabien tapaan yrittävät tuhota Israelin. Nyt nämä arabit, sana arabi tarkoittaa alunperin seemiläiskielissä heinäsirkkaa, väittävät että yli 2 miljoonaa heistä kuolemassa nälkään, Euroopasta ja Israelista ei tuoteta heille enää riittävästi ruokaa ja lihapatoja!

Miksi pelkästään valtavan ylipainoisia arabeita suurperheineen nähdään televisiossa ja mediassa valittamassa ruokalähetysten vähäisyyttä, näitä laihoja nälkäänkuolevia ei näytä todellisuudessa olevan yhtään.

Onko arabien tapaan säälinkerjäämisyritys valenälänhädällä?

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän seitsemän