Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oonko sinisilma kun olen taysin tyytyvainen lapseni paivakotiin? Informaatio kulkee, asiat on selvitetty heti, hienoja ja innostavia juttuja ovat tehneet, lapsi tyytyvainen.

Vierailija
06.01.2007 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hoitajat ovat mukavia ja lapset tykkäävät tosi paljon olla siellä :-)

Vierailija
2/3 |
06.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä toisen lapsen päiväkodissa kaikki toimii loistavasti, ei mitään negatiivista sanottavaa ja vanhemmalla on paljonkin asioita, joihin pitää puuttua. Toiset osaa ammattinsa, kunnioitettavaa!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
06.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Esikoinen oli v.2004 samas päiväkodis ja samas ryhmäs missä meidän nuorin on nyt niin ero on suuri kun on eri hoitajat. Sillon kaksi hoitaja kolmesta oli huonoja, toista ei kiinnostanu työ ja oli koko ajan saikul. Toinen oli suoraansanoen pimee. Pelotti joka kerta jättää lapsi sen käsiin. Ajattelin et vaan kuvittelen et kun on esikoinen niin ylireagoin. Jälkeenpäin kuulin et oli saanu potkut. Johtajan kanssa Myöhemmin juttelin niin sanoi et pitäis aina hänelle ilmoittaa jos kokee et joku hoitaja ei ole ok. Nyt jälkiviisaana olen samaa mieltä. Toisaalta esikoinen oli siellä vain 3,5kk.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi viisi