Kylläpä valkoisen suomalaismiehen Tinder kilkattelee iloisesti täällä ruotsissa- valtavat määrät tummia naisia ehdottelemassa tapaamisia!
Ruotsissa tulijoita niin paljon että naisiakin jo mittavat määrät vaikka tietysti 9 kymmenestä tulokasta lukutaidottomia ja kouluja käymättömiä miehiä.
Ruotsissa niin iso osa tulijamiehistå vankilassa tai kuolleena että tulijanaiset himoitsevat valkoisia miehiä joiden ymmärtävät kohtelevat naisia täysin eritavalla kuin islaminuskoa määrää miehen kohtelemaan ja kurittamaan naisia.
Kannattaa suomalaisia kun käydä Ruotsissa, enemmän tulee miehelle huomiota ja treffikutsuja kuin edes thaikuissa ja kyllä ovat kohteliaita, ystävällisiä ja hyväkäytöksisiä!
Se oman maan kulttuuri ja islam ei tulijanaisia houkuta vaan länsimaisen miehen kanssa halutaan nauttia uudesta vapaudesta
Kommentit (2)
Huomaat pian, että he ovat maksullisia.
Lähdenkin tästä Ruotsiin ja suomiv o s u t voi haistaa pitkän paskan!