Haittaako teitä jos miehesi kertoo kavereilleen, että sun lemppari asento on takaapäin..
Ja ääntelet seksin aikana kovaäänisesti? Puhuuko miehet tällaisia keskenään..
Kommentit (17)
Kyllä haittaisi. Häpäisisi minut kertomalla intiimiasioitani
En ole kuullut ikinä että kukaan puhuisi
noNiipå..kys.Onko
"oikeasti.tämä.hei.joku.pirut.raamatusta -tyylinen" ns.oma tulkinta"raamatusta"? Ehkä vähän kivillämunillepappeja heitellen.. Hyvä! Asiaa kerrankin täällä.
Mut ei jatkoon..Sorii
Ei todellakaan haittaisi,antaa palaa vaan,jos vastapuoli kestää :D miksi se haittaisi? On joskus sanonutkin saunaillassa jotain kavereilleen maininneen meidän seksielämästä,todennut myös että on niin onnellinen kun voi ylpeänä kertoa meidän seksielämästä jotain,eikä tarvitse porukassa valitella kun puutteessa joutuu elää.
Kyllä haittaisi. En minäkään tuommoisia möläyttele.
Mua ei haittaisi. Jos puhuisi esim. pillun ulkonäöstä tms. niin menisi liian intiimiksi. Lempiasento on ok.
Mua ei miehenä haittaisi, jos vaimo kertoisin, että olen hyvä nuolemaan tai omaan ison kalun. No tuskin kehuu kenellekään, tai mistäs sen tiedän. Itse sanonut kavereille vain joskus, että yhä vieläkin kipeytyy välillä kielen alapuolinen jänne antaessani suuseksiä. Koko ikäni antanut ja silti aina välillä kipeytyy. Tuo kertoo vain sen, että meillä on yhä vieläkin seksiä ja pillu kiinnostaa itseäni. Lisäksi sen, että huomion vaimoani.
Onko tässä kaksoistandardit? Olen monen monen naisen kuullut puhuvan kumppaniensa kulleista, varsinkin suhteen alkuaikoina, mutta vastaavasti en oli koskaan kuullut pillun ulkonäöstäja tiukkuudesta puhuttavan niin että keskustelusta voi tunnistaa jonkun tietyn ihmisen. Ehkä teininä olen, mutta ei ole suuremmin jäänyt mieleen, mutta en aikuisena koskaan.
Ei haitta.Minä tiedän että mies on kertonut miten tiukka olen ja että osaan lypsää.
Naiset taitavat itse kyllä kertoa miehestä paljonkin kavereilleen....
Mua ei ainakaan haittaa yhtään. Puhun itsekin näistä jos joku kysyy.
Vierailija kirjoitti:
Naiset taitavat itse kyllä kertoa miehestä paljonkin kavereilleen....
Tämä nainen ei ainakaan. Ei kuulu kavereille nuo jutut.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Naiset taitavat itse kyllä kertoa miehestä paljonkin kavereilleen....
Tämä nainen ei ainakaan. Ei kuulu kavereille nuo jutut.
Ei välttämättä seksistä, mutta yksityisasioita muuten. Tuo on kovin yleistä. Omat kaverit ei sano puolisostaan mitään. Saunan lauteilla parin oluen jälkeen sanovat naisesta, että nyt ei mene hyvin, tai että menee hyvin. Ei muuta. Naiset taitavat enemmän valuttaa ja vuodattaa. Yksityisasioita miehestä.
Haittaa. Koska se on ratsastaminen.
Kyllä minä miehenä heti ajattelisin kaverini vaimoa kontallaan lantio notkollaan, roikkuvat tissit tahdikkaasti heiluen ja persesilmä morjestaen. Voisiko voihkivan kaverini vaimon saada hiljaisemmaksi asettamalla penikseni hänen suuhunsa? Kysyisinkö kaverilta vai vihjaisinko hänen vaimolleen, että olisin halukas, hmm...
Haittaisi. Se olisi sakset kiinni muutaman kuukauden jos mies noin tekisi ihan vaan varmistuakseni, että ei ole kerrottavaa.