Nukenrattaat pojalle?!
Onko teidän poikataaperoilla nukenrattaita? Minkälaiset? Ajatteli nostaa omalle 1-vuotiaalleni, mutta kun kaikki näyttäisi olevan ylihempeitä vaaleanpunaisia.
Ja sitten nämä kokoontaitettavat sateenvarjorattaat ovat aika vaarallisia, pienet sormet jäävät helposti väliin, kun se mekanismi menee niin herkästi kasaan..
Kommentit (5)
Kokoontaitettavat ovat eikä koskaan ole jäänyt sormia väliin, ei koskaan ole edes kasaan menneet lasten käytössä. Ostettiin muistaakseni kodin ykkösestä?
Nalle ja nuken heitti aina vaunuista pois, ne ikään kuin häiritsi ajamista..
Ei taida tulla pojasta hoitsua.. Esikoinen taas leikki isää ja toi aina 2 tytärtään mulle tarhaan. Ja hän onkin varsin hoivaava ihminen ollut aina.
Ilman muuta pojalle , rattaat ja nukkeja!
Minä ostan tälle kuopukselle nukketalon jouluksi. ja lapsi on 2. 5v
Meillä en tosin tytöllä. Poika ajeli pinenenä aina kylässä nuken rattailla, mutta en ajatellut ostaa kotiin. Mutta täytyy sanoa että ihana ja hoivaava 5v isoveli meillä nykyään.
tais ainakin olla tummansinisiä sattareita. Ne sai naapurin poikakin.