Ai jai! Onnistuin vapunvietossa iskemään helvetin seksikkään lääkisopiskelijanaisen vaikka oon itse amis!
Mutta ymmärtäähän sen kun oon aito tosimies! Oon 190 cm, lihaksikas, amiksen autopuolelta valmistunut ja amiksena helvetisti liksaa tekevä! Ei noista ruipeloista opiskelijanörteistä oo mulle mitään vastusta! Sen vuoksi onnistuinkin iskemään hyvännäköisen, hyväkroppaisen ja isotissisen lääkiksessä opiskelevan naisen! Koska oon tosimies niin siksi vaadinkin naisilta tasoa! Mihinkään matalatasoiseen naiseen en tyytyisikään!
Kommentit (29)
Korkeasti koulutettu nainen kelpaa toki yhden illan koloksi, mutta en lähtisi siitä vaimoa tekemään.
M31
Miksi siis palstailet etkä pane? 🤔
Ja sitten heräsin äidin kellarista koneen äärestä. Aika puhdistaa huurtuneet linssit ja siistiä leukaparta joka peittää kolmoisleukaa.
Se lähti sillä aikaa kun kirjoitit tänne.
Odottaa varmaan, että myös panet sitä etkä pelkästään Vauva-palstaile?
Tosimies vauvapalstalla lauantaina klo 21...
Vierailija kirjoitti:
Miksi siis palstailet etkä pane? 🤔
Autotallissa on vain isän vanhat VHS pornovideot.
Ja riensit heti vauvapalstalle kertomaan valloituksestasi.
Heh, nuoret kandityttöset on kaikkein kiinnostuneimpia niistä ambulanssikuskeista, kun ne tuovat potilaita haukkarit pullistellen ensiapuun.
Mun ex oli "elämänkoululainen", siis ikänsä metalliduunia painanut jamppa peruskoulutaustalla. Akateemiset naiset valitsee kumppanin muun, kuin koulutuksen ja/tai lompakon perusteella.
-Tohtorikoulutettava
Vierailija kirjoitti:
Miksi siis palstailet etkä pane? 🤔
Mielikuvituksen tuotetta on hankala mennä panemaan.
Hei vaan kaikki vauvapalstalaiset!
Näyttää siltä, että poikamme on päässyt palstalle kirjoittamaan asiattomuuksiaan. Pahoittelut siitä. Pojallamme on ollut elämässään usein vaikeaa. Hän asuu yhä meillä ja häntä kiusattiin koulussa ylipainon ja silmälasien vuoksi. Me miehemme kanssa valvomme tarkasti poikamme netinkäyttöä, mutta valitettavasti joskus hän onnistuu livahtamaan valvovien silmiemme alta. Mutta nyt otamme pojalta koneen takavarikkoon ja pyydämme häntä menemään nukkumaan. T. Pojan äiti, Pirkko62.
Vierailija kirjoitti:
Heh, nuoret kandityttöset on kaikkein kiinnostuneimpia niistä ambulanssikuskeista, kun ne tuovat potilaita haukkarit pullistellen ensiapuun.
Sais jättää ne meille ensihoitajanaisille ja pitäkööt itse lääkärinsä.
Vierailija kirjoitti:
Odottaa varmaan, että myös panet sitä etkä pelkästään Vauva-palstaile?
No, no, ap muistaa tärkeysjärjestyksen vappunakin :D.
Tosimies vauvapalstalla 🤭