Naiset tykkää kiusaajamiehistä
Naiset tykkää sellaisista miehistä jotka kiusaavat muita miehiä. Sen huomasi jo kouluaikoina joissa ne koulun kovikset ja kiusaajat saivat aina kaikki tytöt ihastumaan heihin. Tämä naisten sairas käytös kiinnostua kiusaajamiehistä johtuu eläinkunnasta, jossa vahvempi uros eli "kiusaaja" nostaa itsensä laumakunnassa korkealle pistäen sen kiusatun luuserin alas. Kukaan nainen ei välittänyt kiusatuista, vaan naiset vain nauroivat vieressä.
Naisten pitäisi tunnistaa tälläiset eläimelliset taipumukset, että voisi seurustella sen kiusatunkin kanssa eikä aina vain niiden pahojen poikien kanssa.
Kommentit (9)
No vittuako täällä iniset nössö.
.
-paha poika
Viehättävistä ihmisistä tykätään vaikka olisivat muita kohtaan kusipäitä. Pätee kumpaankin sukupuoleen.
Olet väärässä. En ole koskaan ollut kiinnostunut kusipäistä. Turhaa yleistystä.
Tämä aloitusko ei ole kiusaamista? Mutta tietenkin: kun kouluaikoina tytöt eivät tulleet hakemaan kotoa, aikuisena (?) saa sanoa mitä huvittaa.
Ala-asteella ne pojat kiusasi meitä joitakin tyttöjä, esim. minua ujoudesta. Arvaa, kiinnostiko teininä tai myöhemmin sellaiset
[quote author="Vierailija" time="25.06.2015 klo 16:17"]
Olet väärässä. En ole koskaan ollut kiinnostunut kusipäistä. Turhaa yleistystä.
[/quote]
Miksi sitten riennät hyssyttelemään ja mielistelemään tällaisen aloituksen kirjoittajaa?
[quote author="Vierailija" time="25.06.2015 klo 16:04"]
kiusaajat saivat aina kaikki tytöt ihastumaan heihin.
[/quote]
Kannattaa varmaan tarkentaa? Ei "kaikki" tytöt. Mutta hyvin harvoin tytöt kykenevät kollegiaaliseen kiusaajan poissulkemiseen. Aina löytyy joku joka "palkitsee" kiusaajan käytöksen myös vastakkaisen sukupuolen edustajista. Vakka löytää kantensa. Tuskin kovin onnellisia parisuhteita. Älä siis (turhaan) näe tulevaisuutta synkkänä.
Tässä on hyvät kirjoitukset tästä naisten seksuaalisuuden pimeästä puolesta.
http://takkirauta.blogspot.fi/2012/08/vankilabandarit-ja-naisten.html
http://takkirauta.blogspot.fi/2013/03/vankilabandarit-ja-naisten.html
Mä taas vihaan sellaisia edelleen. Sitä paitsi mua kiusattiin koulussa myös sellaisten toimesta, eikä se ketään kiinnostanut vaan korkeintaan nauratti niitä kiusaajapoikien kiusaamia poikiakin. Toimii se niinkin päin, ei ketään se hiljainen tai hiljaiseksi kiusattu tyttökään kiinnosta vittuakaan.