Mitä vittua! Miksi Hero ei näy?!
Kaikki muut kanavat näkyvät NORM. mutta HERON kohdalla signaali katoaa!
Kommentit (6)
No herolta ei tule nyt mitään ohjelmaa jote...
[quote author="Vierailija" time="21.06.2015 klo 08:08"]No herolta ei tule nyt mitään ohjelmaa jote...
[/quote]
Miksi signaali katoaa sen kohdalla? Yleensähän noissa on joku seisova kuva että hero, ei ohjelmaa, odottele iltaan.
Mulla ei näy sen lisäksi Fox, Jim, Tv5 eikä Frii. Milloin nämä kanavat ovat lopettaneet toimintansa? Vaadin että osa tv-lupamaksustani palautetaan välittömästi!
Jää kaikki suosikkiohjelmat katsomatta, Varastojen metsästäjät, Mcgyver, Leijonan luola ja naisten hömpät Friiltä.
[quote author="Vierailija" time="21.06.2015 klo 08:09"]
[quote author="Vierailija" time="21.06.2015 klo 08:08"]No herolta ei tule nyt mitään ohjelmaa jote... [/quote] Miksi signaali katoaa sen kohdalla? Yleensähän noissa on joku seisova kuva että hero, ei ohjelmaa, odottele iltaan.
[/quote]
miksi sitä pitäis nyt kattoa jos sieltä ei tule mitään ohjelmaa
[quote author="Vierailija" time="21.06.2015 klo 08:05"]Kaikki muut kanavat näkyvät NORM. mutta HERON kohdalla signaali katoaa!
[/quote]