Minä miesten silmin
Uskoisin, että monet tapailemani miehet ajattelevat minusta näin. Tässä (leikkimielinen, älkää ottako vakavasti) kuvaus:
"Hän on nainen, jota en lähestyisi baarissa. Näyttää siellä jotenkin ylpeältä ja luotaantyötävältä, just siltä että turha edes mennä juttelemaan, kun pillua ei kuitenkaan oo tiedossa. Häneen on siis helpompi tutustua jotain muuta kautta, vaikka työn tai harrastusten parissa. Ja sitten kun hänet tuntee paremmin, niin kyseessähän on oikein hyvä tyyppi. Tän naisen kanssa on helppo jutella kaikesta, nauraa ja harrastaa villiä seksiä. Monet on kuulemma sanoneet, että hänellä on kaunis hymy ja itsekin oon sitä mieltä. Olisin tyytyväinen, jos nainen olisi vähän hoikempi, mutta en ikinä uskaltais sitä hänelle sanoa - suuttuisi verisesti. Isommat tissit saisi myös olla, vaikka kehunkin niitä hämäyksen vuoksi. Tuleepa sitten enemmän sitä seksiä."
Millainen sinun kuvauksesi olisi? :D
Kommentit (3)
Jaah no tuota, en ole kyllä koskaan jaksanut päätäni vaivata sillä, mitä joku minusta ajattelee. Ihan oikeasti. Nyt sitten hetkisen yritin lähteä tähän leikkiin, mutta ei, kun on vain liian tylsää yrittää tunkea jonkun muun pään sisään. Jos jollain on jotain erityistä mielessään minusta, niin kaipa sitten tulee sanomaan. Mitä itse kukin toisista ajattelee, se olkoon hänen oma asiansa.
Hahah!
Oma mies kuvailis mua varmaan jotenkin tälleen:
"Erittäin itsepäinen kun sille päälle sattuu. Osaa näyttää tunteensa. Terävä leula ja suuret silmät. Treenauskin näkyy. Suunnittelee IHAN kaiken. Järjestelmällinen ja siisti, välillä liikaakin. Stressaantuu ihan pienistä asioista. Antaa hyvää seksiä ja usein. Ujo tiettyjen ihmisten seurassa." Mies sanoo noista usein :D