Arvostele Naisen peppu :)
Mitä hyvää ja huonoa naisen pepussa on?! +Plussat ja -Miinukset pepusta ja mitä olisi parantamisen varaa ja kuinka housut istuu pepun muodoille ja millaiset alushousut toisi pepun paremmin esille. T: Teiniboy
Kommentit (10)
7+. Naisen kannaisi käydä salilla ja tehdä kyykkyjä, niin pepusta tulisi kiinteämpi aika lättänä :) Muodokas peppu on kyllä ja ei mitään stringejä noin isolle pepulle!!!
Leveä ja roikkuva.muutenkin olemus paljastaa ettei kovin urheilullinen Ole ja omaa epäterveelliset elämäntavat.
Roikkuva ja leveä. Tuosta saa nopeasti kympin pepun jos menis salille kyykkäämään. Pakarat kaipaa nostetta.
Omani on aika samanlainen, mutta en käytä ihan noin tiukkoja housuja. Ei omani ole siis mikään maailman kaunein, mutta en sitä niin mieti koskaan. Lapseni kevätjuhlaan kyllä kiskoin päälleni takamusta muotoilevat sukkahousut ja ne päällä takamus oli hyvä. Muutama kilo siis pois ja kiinteytystä, niin enempää ei tarvitse. Silloin käy mitkä housut vain.
[quote author="Vierailija" time="02.06.2015 klo 14:44"]
Omani on aika samanlainen, mutta en käytä ihan noin tiukkoja housuja. Ei omani ole siis mikään maailman kaunein, mutta en sitä niin mieti koskaan. Lapseni kevätjuhlaan kyllä kiskoin päälleni takamusta muotoilevat sukkahousut ja ne päällä takamus oli hyvä. Muutama kilo siis pois ja kiinteytystä, niin enempää ei tarvitse. Silloin käy mitkä housut vain.
[/quote]
Onko sulla suht saman kokoinen vai pienempi peppu?! Oletko yrittänyt itse kanssa omaa peppu kiinteyttää salilla kyykyillä vai muilla konsteilla?!
Aikas leveä ja roikkuva peppu. Kyllä pakaralihakset vaatisi vähän kyykkyjä, niin peppu kiinteytyisi kummasti :) Näyttää että naisella on leveä lantio ja reidetkään eivät ole kovinkaan pienet...Et kyllä salitreeniä pitää tehä aika lailla jos mielii saada pepun timmiin kuntoon...... :)
Siis oikeastiko kaikki arvostelette mitä ilmeisimmin salakuvattua naista, jonka (mielestäni tunnistettava) kuva on laitettu nettiin ilman lupaa?
Jos aikoo vielä itsensä kuntoon saada niin vauhdilla salille ja ruokavalio kuntoon.muuten kymmenen vuoden päästä on jo tosi synkässä kunnossa jos ei elintavat muutu.
Leveä ja roikkuva perse.....Äkkiä salille kyykkään jos meinaa osallistua fitness kisoihin tänä vuonna :D
Mun muija :) 10+ arvosteluun.Ihanan muodokas ja iso peffa :) Hyvät alkkarit alla, kun tulee vähän rajaa, ei tarvi mitään "persvako"stringejä ja nehän on tosi rumat, yök