Lampela ja Kärpänen jälleen yhdessä!!!
Kommentit (75)
Toihan on ihan tyypillistä toimintaa lähisuhdeväkivallassa,irrottautuminen ei ole yksinkertaista vaikka meistä ulkopuolisista se olisi. Lukekaa hieman aiheesta!
No mutta onhan se kiva kun on koti merenrannalla ja muutenkin rahaa, mitä mahtaa Hanna tienata? Ihmetyttää kyllä, onko Heikki lastensa kanssa ollenkaan
Muutenkin tuntuu täysin tasapainottomalta, ainakin Hanna. Heillä oli taas joku kriisi Heikin kanssa, niin pisti jonkun alusvaatekuvan itsestään Facebookiin
Emilia Poikkeus ja Hanna Kärpänen. Kylläpä on heitä sukunimillä paiskattu...huhhuh.
Iltalehdessä ollut haastatteluvideo oli kyllä uskomaton...huh huh mitä tekstiä
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 00:02"]
Kärpänen on hirvein sukunimi ikinä :'D
[/quote]
Ei, kyllä sen tittelin on ansainnut sukunimi Kyrpänen :D
Meinaako Lampela oikeesti, että saa näiden(kään) jälkeen enää yhtään rahajuttua hoidettavakseen? Ylinoloa!
Onko tuon Lampelan papereita varmasti tarkistettu.. Ettei vaan olisi valejuristi.
Ja muija puhuu Tuksun tavoin.
Kielenkäyttö ja asenne naisella sellainen, että ei kaikki voi olla kohdallaan. Jospa vakka on kantensa valinnut. Uskottavuus tältä "huippu" juristilta on kyllä mennyt.
[quote author="Vierailija" time="28.05.2015 klo 23:08"]Voisko tämä episodi liittyä jotenkin siihen, että se Westphal oli hetki ennen tätä episodia avautumassa jommassakummassa iltapaskassa?
[/quote] Vois liittyä. Westphal oli kauniimpi kuin Kärpänen ja saattoi tulla kotiriita.
Voi aaapuuuaa! Olen aiemmin ajatellut, että se on Heikki joka on narsistinen paska tuossa suhteessa (ja ehkä onkin), mutta kyllä tuon Seiskan videoklipin perusteella Kärpänen vaikuttaa jotenkin täysin kylmältä ja laskelmoivalta hyväksikäyttäjä bitchiltä, joka on huiputtanut höpsähtäneen ukon suhteeseen kanssaan. En tiedä miksi, rahan tai julkisuuden takia ilmeisesti?
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:24"]
Meinaako Lampela oikeesti, että saa näiden(kään) jälkeen enää yhtään rahajuttua hoidettavakseen? Ylinoloa!
[/quote]
Tuota muijaajan viedään ihan 6-0. Hra Asianajaja on tuossa suhteessa tasan sen takia (ja sen aikaa) että saa syytteet niskastaan. Vielä ei ihan ole onnistunut.
Ootteko kuunnelleet aamuradion haastattelun Kärpäsestä. Löytyy netistä. Rajua kamaa. Ja uskomattoman paljon laulelee. Juontajatkin kummissaan. Materiaalia tuli oletettua enemmän. Kuuleman mukaan tosi kyseessä.
Iltapäivälehdessä lakimiehet häpeää ammattikuntansa puolesta. Kuka oikeasti nauraa kaikille juristeille Lampelan takia. Itse ainakin osaan erottaa typerykset fiksuista.
Mustalais-Heikillä on taskut täynnä kärpäspaperia ja voi se lätkäkin viuhua peiton alla. Varsinainen hunaja-ansa..
Taitaa ämmällä olla kärpäsen aivot.