Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Helvatun puku-ukot ja muut pösilöt

Vierailija
12.05.2015 |

Vitun ärsyttävät ylimieliset äijät jotka ohittelee junaan jo odottavat harppomalla ohi. Missä vitussa käytöstavat? Laiturin edessä kun odottaa ihmiset ja varsinkin naiset nii. nuo itsensä ylimaalliseksi tuntevat vajakit puskee ohi.

Toinen aivan ihana ilmiö on somalit, jotka tyhjässä vaunussa tulevat aivan kiinni ihoosi tai vastapäätä ja lykkäävät jalkansa melkein haaroväliisi mumisten jotain ölömölö paskaa kun istut kuulokkeet korvissa. Perkele!

Ensi kerralla tuollainen puku-ukko saa tuta että nyt loppui ohittelut. Aivan sama vaikka kiireinen, ei se juna yhtään nopeammin lähde ja käytöstavat olisi suotavaa. Töniminen ja suoranainen ahdistelu tuntuu olevan hyvä keino äijille polkea naisia alas.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi yhdeksän