Tuleeko muilla valkovuotoa yhdynnän aikana...?
Mulla tulee melkein aina miehen kalun varteen vaikka aina peseydyn, mutta eihän se tietenkään alapään sisälmyksiin vaikuta se pesu. Mies vaan aina kommentoi asiaa. :(
Kommentit (9)
Tulee vaimolta mut ei se menoo haittaa, ja jos alkaa tulee enemmän nii silmät kii
Ööööh, ei kai se mitenkään outoa ole? Ainahan sitä sieltä on tulossa.
Ootteko tosissanne? Se vuoto on kostumista ja kuuluu asiaan. Joskus se on valkoista ja joskus kirkkaampaa.
Se on kiihottumisesta aiheutuvat kostumista, jonka väri vaihtelee sen hetkisen bakteeritasapainon mukaan.
Joo, valuu välillä pitkin reisiä ja välillä se on limamaista, kirkasta yms.
Ihan perus märkä pillu, en nyt tajua teitä?
Siis tuohan on ihan normaalia että seksissä valuu eritteet ja niin kuuluukin olla, mulla on aina ihan super märkänä kun harrastetaan ja miehen muna ihan paksussa liisteessä välillä valkosta mut usein ihan kirkasta. Oikeestaan en ees erota onko se valkovuotoa vai ihan kiihottumisesta johtuvaa kostumista koska mulla tulee todella runsaasti valkovuotoa kokoajan.
Onko muilla seksin jälkee niin, että miehen kalun varteen on jääny kuivunutta valkovuotoa? Meillä käy aina niin, ja on sitä ihmetelty.
Fiksumpi ois kirjoittanut tämän tuonne seksipalstan puolelle..
Tulee kyllä, vaihtelevasti joskus jopa tosi paljon.