Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Laiton uhkaus puhelimitse. Eksä uhkasi tappaa minut

Vierailija
08.05.2015 |

sen jälkeen, kun olin kertonut nykyiselle (tai nykyään jo entiselle) tyttöystävälleen miehen pettäneen ko. naista kanssani. Tämä tyttö itse otti minuun yhteyttä, kun oli epäillyt miehen pettävän, ja salaa ottanut numeroni ylös miehen puhelimesta. Kerroin vain totuuden kun hän sitä kysyi, en edes tiennyt miehen seurustelevan toisen kanssa, kun meillä oli seksiä satunnaisesti. No, tän seurauksena tyttis jätti eksäni, ja mies urheasti syyttää siitä sitten minua, sanoen että on nyt menettänyt kaiken. Soitti kännissä ja sanasta sanaan sanoi, ettei hänellä ole enää muuta kuin käsivoimat, joilla saa musta kyllä hengen irti ja tietää missä asun.

Tuli aika epämukava olo, etenkin kun mulla on pieni lapsi. Jos menen poliisille nyt ja kerron tuon asian, seuraako mitään?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Menet ja kerrot poliisille.

Vierailija
2/2 |
08.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mene kuule ja helvetin äkkiä kertomaan poliisille. Asetat tyhmyydelläsi lapsesi vaaraan jos et heti vie asiaa eteenpäin!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kuusi