tytöt ja naiset! tykkäättekö kun joku koskee rintoihisi
Tykkäätkö sä et joku poika/mies/ystävä koskee tisseihisi? Mun mielestä se on ihan kivaa kun py (=poikaystävä) koskee mun rintoihin. Silleen normisti ns. puristelee.
Entä susta?
Kommentit (13)
Tykkään miesystävän kosketuksesta. Jos joku puristelisi, voisin motata takaisin.
En pidä. Nännit etenki kovettuneena tuntuvat hyvin epämiellyttäviltä, ja jos joku vielä koskee niihin niin hui.
Miehellä sama, ei tykkää jos kosken nänneihinsä.
Sinänsä jos pelkkää rintaa koskee on asia ok, mut sut jännitän "älä yhtää liikuta sinnepäin!"
Tykkään tosi paljon. Nännit niin herkät muutenkin kuin kuukautisten aikoihin, että tuntuu niiden koskettelu miellyttävältä. Parin ystäväni kanssa ollaan tästä joskus juteltu ja heistä ei se koskettelu tunnu yhtään erityiseltä.
Sellainen hipelöinti ja hipaisu ihan kivaa. Puristelu ehkä vähän kiusallista mulle koska ei se mitenkään erityisen kivalta tunnu vaikka mies ehkä niin luulee. Mut hän nauttii toisaalta siitä puristelusta ja ei se mua satu et iha mite vaa.
En. Mun mielestä on ällöttävää jos joku koskee nänneihini. Yöks.
Melkeinpä parasta seksissä. Pitää imeä, puristella ja kiusata. Voin saada melkein pelkästään rintoja hyväilemällä.
Jos joku tulis tosta vaan puristelee niin mottaisin varmasti. Oman miehen kosketuksesta pidän.
Joo-o. Mulla on ihanat tissit, ja mun mies on tissimies!
En saa mitään seksuaalista mielihyvää siitä että rintojani puristellaan tai yleensäkkään kosketaan. Ei se minua kyllä kuitenkaan haittaakkaan joten onhan noita niin miesystävät kuin muutkin ystävät saaneet koskea jos siltä tuntuu.
Joo