Leivoin pellillisen pullaa
Kommentit (8)
Siinä niitä turhia kilokaloreita sitten piisaakin yksi pellillinen. Ei nosta tasoa pariutumismarkkinoilla.
ja maksoi vaan 5snt 🥰
Leivon siis kuukaudessa 1,5 eurolla joka päivä pellillisen pullaa =)
Katsos, kun se uuni oli joka tapauksessa jo lämmin ja ne pullat valmiina pakkasessa. Laittaa tää idea jakoon, miten leivot päivittäin pellillisen pullaa 1,5e/kk
Vierailija kirjoitti:
Mitä pullia paistoit?
Pirkan kanelikierteitä.
Vierailija kirjoitti:
ja maksoi vaan 5snt 🥰
Leivon siis kuukaudessa 1,5 eurolla joka päivä pellillisen pullaa =)
Katsos, kun se uuni oli joka tapauksessa jo lämmin ja ne pullat valmiina pakkasessa. Laittaa tää idea jakoon, miten leivot päivittäin pellillisen pullaa 1,5e/kk
??????
Ap
Vierailija kirjoitti:
ja maksoi vaan 5snt 🥰
Leivon siis kuukaudessa 1,5 eurolla joka päivä pellillisen pullaa =)
Katsos, kun se uuni oli joka tapauksessa jo lämmin ja ne pullat valmiina pakkasessa. Laittaa tää idea jakoon, miten leivot päivittäin pellillisen pullaa 1,5e/kk
Päivittäinko? Pellilliseen sopii varmaan toistakymmentä pullaa, hirveesti jos joka päivä sitten syö sen pellillisen.
Syö pullia, se kasvattaa kul-
makarvoja!