mille deittipalstalle kannattaa laittaa ilmoitus?
Mikä on fiksuin treffipalsta? Mille kannattaa laittaa ilmoitus, jos haluu löytää kunnollisen miehen eikä vain seksiseuraa?
Kommentit (20)
Voiko sinne laittaa ilmoitusta ilman kuvaa? Nolottaa jos tutut näkevät kuvani siellä! ;-D
Millä tavalla roskaa? Pelkän seksin perässä?
Av-palstalle. Täällä käy vain tasokkaita miehiä.
M28
Iskuri. Löysin sieltä kunnollisen miehen joka on myös mahtava sängyssä!
Unohda koko juttu! Livestä ne kunnon miehet löytyy, eikä treffipalstoilta. Totta, että netissäkin helmiä joukossa mutta ne sieltä sonnan joukosta vaikea erottaa.
[quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 21:53"]
Av-palstalle. Täällä käy vain tasokkaita miehiä. M28
[/quote]
Totta, minäkin suosittelisin av:ta!
Täällä on ihania miehiä.
[quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 21:55"]
Iskuri. Löysin sieltä kunnollisen miehen joka on myös mahtava sängyssä!
[/quote]
Yllätys kun kuitenkin suurin osa etsii sieltä pillua
[quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 21:53"]Av-palstalle. Täällä käy vain tasokkaita miehiä.
M28
[/quote]
Ei kannata. Pari kaveria tavannut tätä kautta..ei ei... Jotkut kirjoittelee vähän aikaa ja samalla ruikuttaa kun vaimo on pihtari...terapeuttia vailla ovat ainakin nämä av miehet. Tämä on vain oma kokemukseni.
Mistä livestä voi löytää jossei käy baareissa?
[quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 21:57"][quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 21:55"]
Iskuri. Löysin sieltä kunnollisen miehen joka on myös mahtava sängyssä!
[/quote]
Yllätys kun kuitenkin suurin osa etsii sieltä pillua
[/quote]
No sehän se yllätys olikin.
Okcupid. On ilmainen ja vähän fiksumpaa jengiä.
Kiitos! Pitää tutustua okcupidiin.
Mitä sanotte valokuva asiasta? Voiko ilmoituksen laittaa ilman kuvaa?
Jos olet nainen: Minne vaan.
Jos olet mies: Ei minnekään.
[quote author="Vierailija" time="15.03.2015 klo 22:03"]
Kiitos! Pitää tutustua okcupidiin. Mitä sanotte valokuva asiasta? Voiko ilmoituksen laittaa ilman kuvaa?
[/quote]
Sanon, että ilman kuvaa ei varmaan tule paljoa vastauksia. Vastaisitko itse kuvattomalle? Okcupidiin voi tehdä profiilin suomeksi tai englanniksi, on kansainvälinen sivu. Paljon akateemisia ja fiksuja tyyppejä.
Iskurista ei kannata naista etsiä. riipputissisiä mummoja ja läskejä täynnä.
Okcupidista saa bannit jos arvaa salasanan väärin useaan kertaan.
Mikä vain kunhan teet itse aloitteet. Miesten viesteistä 90% on roskaa joten et tunnista niitä hyvää 10%