Miehen logiikka
Mielestäni mies kohtelee minua huonosti toisin sanoen ei rakasta. Kuitenkin hän esim haluaa lisää lapsia ja vanheta kanssani. (Miksi ihmeessä???) Eikö se menekkään niin että sitä jota rakastaa kohdellaan hyvin? Voiko kohdella huonosti vaikka rakastaa? (Miksi ihmeessä???)
Kommentit (3)
haukkuu (ei omasta mielestään), on agressiivinen (ei omasta mielestään), muistaa kyllä merkkipäivät mutta ei halua uhrata niihin rahaa (sitä ei kuulema ole, omiin ostoksiin ja menoihin sitä kyllä löytyy)
Oman kunnan psykkaan yhteyttä ja terapiaan, ja jos sielläe i saa niitä solmuja auki niin sitten varmaan kanattaa lähteä eriteille.
Kenenkään eit arvitse kuunnella haukkuja tai agressiivista käytöstä. eihän selainen kasvuympäristö ole lapsellekkaan terveellinen.
niitä tapoja on niin monia? eli haukkuu, hakkaa,unohtaa synttärit,hääpäivän, ei vie ravintolaan....
Ja mistä tiedät ettei rakasta onko hän niin sanonut?