Strippareilta yritetään ostaa seksiä
https://www.iltalehti.fi/iltv-paivarinta/a/679b239a-8d57-4776-9717-575c…
Miehet haluavat ostaa seksiä strippareilta ja ymmärtäähän sen, että ensin katsoo esitystä ja alkaa panettamaan ja tekisi mieli ostaa koko hoito.
Kommentit (8)
ei ole ainakaan kauneudella pilattu.
Minä ainakin luulin että stripparit tekevät sitäkin lisämaksusta.
Thaikku paikoista saa seksiä, ei strippareilta.
Strippi paikoissa on aina se takahuone, jossa stripparilta saa yksityisesityksen. Homma etenee näin, strippari tule pöytään juttelemaan, ostattaa asiakkaalla pari kolme todella pientä shamppanja lasillista itselleen, jotka juo. Puolet menee talolle ja puolet stripparille. Maksat privatshowsta, nainen menee pöydälle alasti, hieroo itseään ja levittelee kaikki paikkansa nähtäville. Asiakas ei saa koskea, mutta halutessaan voi tyydyttää itsensä. Yhtään huonosti käyttäytyvää asiakasta ei suvaita, eikä minkäänlaista huutelua, herrasmiesmäistä käytöstä odotetaan. Tämän kerron muutaman paikan kokemuksesta.
Aiemmat kommentoijat eivät sitten katsoneet edes viisi minuuttia tuosta. Itse jaksoin neljä minuuttia katsoa, ja hän kertoi kuinka toiset stripparit myy seksiä. Mutta hän ei. Väitti.
Vierailija kirjoitti:
ei ole ainakaan kauneudella pilattu.
Vähän iso leuka ja ylimääräistä tullut iän myötä, mutta oli se ihan hyvän näköinen mielestäni. Varmaan 10v sitten ollut erittäin viehättävä. Etenkin jos ei ollut silloin vielä noita tatuointeja.
Vierailija kirjoitti:
Minä ainakin luulin että stripparit tekevät sitäkin lisämaksusta.
Minä luulen edelleen että ainakin osa strippareista myy extra-palveluita.
Yllättyneet parijonoon..