Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miks linssi juustonaksut maksaa yli 2e???

Vierailija
22.11.2021 |

Miks

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
22.11.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Brändäys maksaa.

Vierailija
2/4 |
22.11.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hmm

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
22.11.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hinta muodostuu sen perusteella mitä ihmiset ovat valmiita tuotteesta maksamaan, ei sen perusteella, mitä sen valmistaminen maksaa.

Vierailija
4/4 |
22.11.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Linssinaksuja tehdään pienempiä määriä, jolloin hinta on aina korkeampi kuin bulkkituotteella. Lisäksi linssijauho on kalliimpaa kuin maissijauho.