Väite; Chris O'Neill harrasti seksiä Madden ystävän kanssa
Näin tietää kertoa Seiska; http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kohuvaite-Chris-ONeill-harrasti-seksia-Madden-ystavan-kanssa/1064369
Kuinka kuumia kamuja tolla Maddulla on jos edellinenkin painui kaverin perään? Vai onko tossa muijassa joku vika?
Kommentit (63)
Madeleine raukka :( ja kuinka VITTUMAISIA ystäviä tolla on. Itse en IKINÄ panisi kaverini miestä. Onko noilla Madden frendeillä joku alemmuuskompleksi; eli kun saavat satutettua Maddea joka on kuuluisa prinsessa jota ihmiset katsovat ylöspäin, nii tuntevatko he olevansa edes hetken Madeleinen yläpuolella, kun panee tämän miestä?
Mä luulen, että kuninkaallisen on vaikea saada oikeita ystäviä.
Tuo Chris on vanha kääkkä. Ihmettelen miten ihana Madde edes otti tuollaisen lusupuntin. No, ehkä sillä on rahaa, mutta se on karmea löllykkä. Kyllä Madde olis saanut paremmankin. Satavarmasti.
Sellaiselta pakko liitoltahan tuo onkoko ajan tuntunut. Oli mentävä naimisii kun Jonaskin oli menossa
Kyllä taas juorulehdet repii otsikoita. Tämä väitetty seksinharrastaminen tapahtui ennen kuin Madde ja Chris edes olivat tavanneet toisensa ja alkaneet olla yhdessä. http://stoppapressarna.se/kungligt/vannens-svek-mot-madeleine-hade-karleksnatt-med-chris
Lähteenä tälle koko asialle on paikallinen ruotsalainen Seiska, että kannattaa suhtautua tähänkin "uutiseen" varauksella.
Tuo uutinen kertoo kyllä enemmän Madden kavereiden häikäilemättömyydestä. Noinkin eliittipiireissä haetaan sitä nokkimisjärjestystä panemalla toisten miehiä ja nöyryyttämällä kavereitaan. Kiitän luojani etten joudu olemaan tekemisissä moisen porukan kanssa!
Lähteenä luotettava "tuttava". Aika helppoa on tuolta pohjalta heittää mitä tahansa.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 18:02"]
Tuo uutinen kertoo kyllä enemmän Madden kavereiden häikäilemättömyydestä.
[/quote]
Joo-o, tosi häikäilemätöntä panna jotain randomia jonka kaverista tulevaisuudessa tulee puoliso.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 18:01"]
Kyllä taas juorulehdet repii otsikoita. Tämä väitetty seksinharrastaminen tapahtui ennen kuin Madde ja Chris edes olivat tavanneet toisensa ja alkaneet olla yhdessä. http://stoppapressarna.se/kungligt/vannens-svek-mot-madeleine-hade-karleksnatt-med-chris
Lähteenä tälle koko asialle on paikallinen ruotsalainen Seiska, että kannattaa suhtautua tähänkin "uutiseen" varauksella.
[/quote]
Seiskan toimituksessa voisivat opetella edes sen verran ruotsia, että ymmärtävät koko uutisen.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 18:01"]
Sellaiselta pakko liitoltahan tuo onkoko ajan tuntunut. Oli mentävä naimisii kun Jonaskin oli menossa
[/quote]Jep juuri näin ja kahta paremmin sai näpäytettyä eksää kun löysi tätä rikkaamman miehen.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 18:04"]Lähteenä luotettava "tuttava". Aika helppoa on tuolta pohjalta heittää mitä tahansa.
[/quote]
Noinhan ne Jonaksen jututkin tuli julki..Maddehan niistä oli ollut joka kauan tietoinen mutta erosi vasta kun juttu tuli julki..kuka lie eroon painostanut.
Hah, muistatteko miten lehdissä epäiltiin Chrissin ja Madden suhdetta kun suhde tuli julki? Chrissistä näkee päälle päin ettei ole puhdapulmunen. Sympatia on Madden puolella. Toivottavasti on tarkkana ystävien suhteen.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 18:10"]
Sympatia on Madden puolella. Toivottavasti on tarkkana ystävien suhteen.
[/quote]
Kerrotko mitä väärää ystävä on tässä tapauksessa tehnyt? Ystävä tapasi miehen jonka kanssa harrasti kerran seksiä ja that's it. Myöhemmin Madde tapaa tämän saman miehen ja päätyy hänen kanssaan naimisiin asti. Mikä on se suuri vääryys Maddea kohtaan? Ennemminkin tässä voisi syyttää Maddea kun haalii itselleen ystävänsä panon.
Chris on ollut aina jotenkin ällöttävä ja nyt vyötärömakkaroineen entistä ällöttävämpi vaikka olisi kuinka isukki. Ja Madde joutuu hyppimään miehensä pillin mukaan unohtaen omat toiveensa kokonaan. Huonosti käy, mutta tavallisia kuolevaisiahan hekin ovat.
Näähän tapas yhteisten tuttavapiirin kautta ja niitä noilla varmasti riittää että ei mikään hirveä yllätys jos Chris on päätynnyt sänkyyn jonkun naisen kanssa jonka molemmat tuntee yllättävämpää jos niitä naisia on vaan yks.eikö Chrisistä ja Sofiastakin ollu yhteiskuvia jo ennen kuin kumpikaan tapas maddea tai charl philipiä?niin se piiri pieni pyörii..uutinen tää olis ollu jos maddea olis petetty.
Mä en usko tähän!varmasti noin hienoissa piireissä lääkäri tarkistannut että molemmat ovat koskemattomia ennen papin aamenta!
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 17:58"]
Tuo Chris on vanha kääkkä. Ihmettelen miten ihana Madde edes otti tuollaisen lusupuntin. No, ehkä sillä on rahaa, mutta se on karmea löllykkä. Kyllä Madde olis saanut paremmankin. Satavarmasti.
[/quote]
Madden tuskin tarvitsee miestä valita varakkuuden perusteella.
Chris tarvitsi jenkkilehtien mukaan Madeleinen ja Ruotsin hovin tuomaan uskottavuutta ja puhtoisuutta hämäräperäisiin bisneksiinsä jotka ei oikein Euroopassa onnistuneet
Höpöhöpö. Seiskan juttuja. Chris ei taatusti petä Madelinea, taastusti uskollinen ja herrasmies. Prinsessat saa hyviä miehiä. Madden mies niin komea ja hurmaava.
Ennen häitä :O ! No mutta juoru vaan luultavasti..