Onko miehellä sukupuolitauti?
Mies ei ole kuukausiin halunnut seksiä kanssani. Jos yritän tehdä aloitteen, hän vain torjuu sen. Jos yritän hyväillä, hän lähtee karkuun. Tänään menin kylppärin viemään vaatteita pesuun, kun hän oli suihkussa. Hän veti paniikissa kalsarit jalkaan ja juoksi märkänä pois kylpääristä. Mistä tämä kielii? Voiko sillä olla sukupuolitauti?
Kommentit (6)
Ei välttämättä. Jollei sitten saanut tartuntaa silloin kun viimeksi oli kanssasi sängyssä. Mitkä kaikki tartunnat itselläsi oli tuohon aikaan?
[quote author="Vierailija" time="15.12.2014 klo 02:46"]Ei välttämättä. Jollei sitten saanut tartuntaa silloin kun viimeksi oli kanssasi sängyssä. Mitkä kaikki tartunnat itselläsi oli tuohon aikaan?
[/quote]
Hahah. Ei mitään. Olen raskaana ja neuvolassa tutkittiin kaikki.
Onkohan se ajanut salaa posliinin :D ei vaan, outoa käytöstä. Jotain voisi kuvitella että piilottelee. Ei tuo seksin väittely nyt mitään, mutta hassua jos paniikissa kiskoo märkänä kalsareita suojaukseen.
Kysy häneltä itseltään suoraan. Voi hämmästyä ja tunnustaa tai sitten kertoa jonkun toisen fiksun syyn. Ehkä hän pelkää satuttavansa lasta tms.
Joo hänellä on ärhäkkä kondylooma, vehje näyttää valtavalle kukkakaalille... Sorry :(
Haluatko oikeasti meidän tekevän viestisi perusteella sukupuolitautianalyysin miehellesi näin netin välityksellä?