3.12 Valheen vangit
Miksi se suihkuun mennyt remppamies ei saanut syytettä koska hänhän se meni riehumaan sinne suihkuun? Sekin oli outoa kun kertoja sanoi että kuvausryhmä (???) joutui kutsumaan poliisit paikalle. Eihän siellä kuvaustyhmä sillon ollut paikalla kun tilanne alunperin tapahtui. Noihan on näyteltyjä juttuja. Ihme sekoiluu!
Kommentit (13)
Nää on hollannista ja suomesta otettuja tapauksia. Ja niitä on jopa yhdistelty kahdesta eri tapauksesta.
http://www.vantaansanomat.fi/artikkeli/252218-hu-tassa-on-totuus-television-kohusarjasta
Tuosta käy ilmi
Ärsytti toi "kuvausryhmä joutui kutsumaan poliisit". Ihan kuin olis dokkaria kuvaamassa.
[quote author="Vierailija" time="04.12.2014 klo 10:38"]3.12
Ei 3.12
[/quote]
Siis 3.12.
Ei 3.12
Sekin sarjan tiedoissa hiukan harhaanjohtavaa, että muka ei käytetä näyttelijöitä, vaan tavallisia ihmisiä. Ainakin siinä äiti raskaana tyttären poikaystävälle -jaksossa poikaystävää näytellyt Jari Hankela on ammattinäyttelijä. (Ja aika komea)
[quote author="Vierailija" time="04.12.2014 klo 10:39"]Pisteen viilaaja saapui :-D
[/quote]
Jep te työllistätte mut aika hyvin.
[quote author="Vierailija" time="04.12.2014 klo 10:49"][quote author="Vierailija" time="04.12.2014 klo 10:39"]Pisteen viilaaja saapui :-D
[/quote]
Jep te työllistätte mut aika hyvin.
[/quote]
PILKKU unohtui!
no just joo eli huijausta kaikki tarinat jos kerta yhdessä tarinassa useiden ihmisten elämänkokemuksia.
[quote author="Vierailija" time="04.12.2014 klo 12:19"]no just joo eli huijausta kaikki tarinat jos kerta yhdessä tarinassa useiden ihmisten elämänkokemuksia.
[/quote]
Kyse on tv-formaatista. Ei huijausta vaan tv-ohjelma. Onko sulle joku Salatut Elämätki todellista elämää? Säälin jos näin kuvittelet olevan.
Hirveää roskaa tuollaiset "muka-todet" ohjelmat. Jos yhdistellään ja muunnellaan tapahtumia niin miksei saman tien tehdä ihan puhdasta fiktiota eikä tuollaista mukatotta scheissea.
Ihan samaa mietin! Ja miks päähenkilöä laitettiin näyttelemään nainen? Olisivat edes valinneet jonkun uskottavamman. Tää ei ollu kyllä miestä nähnykään.