Onko teillä häpyhuuletkin täynnä karvoja?
Minulla on kaikki sisältä myöden..toki poistan kun jaksan mutta kyllä haisee pillu karmealta jos noiden karvojen antaa kasvaa..
Kommentit (8)
Ei ole sisällä, ulkoisissa häpyhuulissa on kyllä. Mutta en kauheasti kyllä sheivaile eikä minun alapää haise pahalta. Pesen toki säännöllisesti.
Mulla kasvaa varmaan tyyliin sisäelimissäkin. Raivostuttavaa. On oikein taitolaji saada ne kaikki pois.
Ulommissa häppäreissä jonkun verran ja välilihan tienoilla. Mulla ei ole mitään tuuheaa puskaa niin sen takia mietin että onko tää tottakaan :D
Ulkoisten häpyhuulten sisäpinnalla kasvaa hiukan karvaa. Ei pimppa haise, jos sen pesee tarpeeksi usein, vaikka olisi karvojakin.
Ulommilla häpyhuulilla on karvoja sisemmillä ei. En sheivaa eikä haise pillu pahalta. Osaan pestä pilluni eikä mulla ole mitään tulehduksia.
Ulommat häppärit on ihan kunnolla karvaiset, sisemmissä ei sentään karvoja ole.
Joo ulkoisissa vehkeisssä on, mutta tuskin kenelläkään limakalvoilla ( sisemmät häppärit) karvaa kasvaa.
Ei. Edessä kasvaa sellaista vahvempaa, mutta häppäreissä hentoa ja vaaleampaa. Poistan kyllä karvat.