Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Ootteko tehneet miehillenne ansoja? Miten?!
14.10.2014 |
Onko kellään mitää jänniä kertomuksia siitä miten on saanut miehen kiinni esim pettämisestä? Millaisia suunnitelmia ootte punoneet?
Kommentit (3)
Mä laitoin kerran läpinäkyvää ilmastointiteippiä oviaukkoihin, mies käveli niitä päin töistä tullessaan. Teippasin myös kaappien ovet kiinni. Mutta et tainnut tarkoittaa sellaisia ansoja. Kerroin silti.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
[quote author="Vierailija" time="14.10.2014 klo 00:24"]Mä laitoin kerran läpinäkyvää ilmastointiteippiä oviaukkoihin, mies käveli niitä päin töistä tullessaan. Teippasin myös kaappien ovet kiinni. Mutta et tainnut tarkoittaa sellaisia ansoja. Kerroin silti.
[/quote]
No itseasias parempi tää vastaus oli kuin mun kyssäri
Ap
Alue: Aihe vapaa
Kuskasin eilen mieheni maksullisiin, kun hänen autonsa oli korjaamolla. Ihan kivan näköinen muikkeli oli vastassa ja kuulema hyvää kyytiä oli ukko saanut (koko rahan edestä!)