Menisitkö CHEEK kanssa treffeille jos pyydettäisiin?
Menisitkö vai jäisitkö kotiin? CHEEK tarjoaa juomat ja yöpaikan.
Kommentit (46)
Nope. valitettavasti tunnen hepun.
En menisi. Keksisin jonkun tekosyyn, sellaisen, että siitä tajuaa ettei vaan nappaa.
N21
Ennemmin otan sokan irti, kuin lähden teidän kanssa treffeille.
T.Cheek
[quote author="Vierailija" time="21.08.2014 klo 01:36"]Ennemmin otan sokan irti, kuin lähden teidän kanssa treffeille.
T.Cheek
[/quote]
Hyvä isukille terkkuja.
Olen ollut, oli ihan kivaa. Enää en lähtisi, sillä olen suhteessa, emmekä tapaile muita.
En. Vielä enemmän täynnä itseään kun se takavuosien pikkujulkkis Kristian Meurman. Kride puhui vain ja ainoastaan itsestään ja piti mun elämää täysin mielenkiinnottomana. Olen varma että Cheek olis just samanlainen.
YÄK.
Täytyy kyllä sanoa että en menisi. Pidän kyllä CHEEK ja meiningistä sen ympärillä, mutta olis vaan niin vaivautunutta, CHEEK tehtävänä olis pitää keskustelua yllä kun olisin niin hiljaa. Liian raskasta CHEEK myös, luulen.
En menisi koska en tunne tyyppiä ja ei ole mitään syytä miksi menisin treffeille kenenkään kanssa... jos saisin perheen mukaan niin sitten :D
No en, mutta ei se liity henkilöön mitenkään vaan siihen että kun on vakituisessa parisuhteessa, tuollaiset ylimääräiset treffit ei kuulu siihen ollenkaan.
Ilman muuta lähtisin syömään kanssaan. Olisi mielenkiintoista keskustella hänen työstään ja muutenkin kiva kuulla nykynuorison mielipiteitä. Omat lapset kun ovat vasta toisella kymmenellä.
T. Rouva 49v
En, koska en yleensäkään tykkää itseään täynnä olevista ihmisistä.
Menisin ihan mielenkiinnosta juttelemaan ja viettämään aikaa hänen kanssaan, mutta en mitenkään romanttisessa ja sekstistisessä mielessä.
Menisin! Olisi kiva myös pitää kädestä ja panna. T. Mies25
Jos saan kaikki sen nettotulot puhtaana käteen viimeisen 5 vuoden ajalta voin harkita.