Minkähänlaisia tuloksia tälläinen 113kg plönde saisi GFG dietillä?
Pituutta 166cm ja paino 113kg. Mietin tuota jutan ilmaista gfg diettiä,että millaisiakohan tuloksia saisi kuukaudessa aikaan. Olisi kiva ottaa sillä sellainen spurtti ja saada aineenvauhdunta kunnolla käyntiin. Tosin olen tässä jo laihdutelut jojoillen 10kg hyvin hitaasti,tosiaan jojoilusta johtuen..välillä laihduin jopa 18kg.
Kommentit (3)
onko ollut vaikea toetuttaa,oletko perheellinen? mietin että menisin lämpimät ateriat mutu tuntumalla,kasvisten määrää tarkkailisin alkuun punnitsemalla.mutta jos teen jauhelihakeiton johon tulee perunaa ja kun yhdellä ruualla saa syödä perunaa,niin en mä ala jakamaan keittoa päiville/punnitsemaan perunaa. Katson vain ettei keitossa ole valtaosa sitä perunaa,vaan runsaasti kasviksia ja laadukasta lihaa jne. rahka/marja välipala ei tuota ongelmaa eikä aamupala,ihan normi. AP
No laihtuisit tietty ihan vitusti :D
En valitettavasti tiedä tarkkaa lähtöpainoa, mutta se on ollut n. 110 kiloa. Puoli vuotta on kulunut ja painan nyt 88 kiloa.