Mihin asti sinulla jatkuu häpykarvoitus?
Niin.. mihin asti? Kasvaako karvoja nätisti vain häppäreillä ja häpykummulla?
Minulla kasvaa edessä nivusissa ja jalkovälissä menee häppäreiden yli reisiin ja pakaroihin asti. Todella ruman näköistä jos ei sokeroisi. Karvani ovat vielä tummaa ja paksua. Sheivaamalla iho ärsyyntyy, tulee punaisia näppyjä ja silti on kauhea sänki. Edessä nivusissa on sisäänpäin kasvaneita karvoja vaikka kuinka kuorin ja kosteutan.. inhottavan näköistä, kun pikkuhousuisillani näkyy selvästi tulehtuneet punaiset karvatupit. Ei kehtaa olla ilman housuja tai bikineissä rennosti.
:(
Kommentit (12)
Rintakarvoihin asti ja sitten rintakarvat jatkuu viiksiin.
Ei juurikaan yli bikinirajan eli juuri sopivasti kasvaa.
Kylläpäs täällä on humoristista porukkaa
Mulla kasvaa niin ettei tarvitse siistiä ollenkaan. Bikinirajan ulkopuolella siis ihan muutama aika vaalea karva, joita en jaksa yleensä ajaa.
Ja tietysti jossain persvaossa, siellä nyt kasvaa jotakuinkin jokaikisellä jonkin verran.
Ei se tietääkseni ole mitään tavatonta, että karvoja kasvaa lähelle napaa asti, tai reisiinpäin. Jokaisella on joku ulkonäköongelma.
Navassakin on pari :( ja reisissä ja perslävessä.
No joo, itseäni ihmetyttää enemmän, miksi minulla on alkanut kasvaa karvoja myös häpyhuulten sisäpuolella. Siis ihan limakalvoilla (tai mitä ne on).
Ei ällötä, mutta ihmetyttää kovasti. Onko se normaalia?
Ylöspäin ei kasva yhtään häpykumpua edemmäs, sivulta koittaa vähän nivusten puolelle mennä..
Sama tilanne kuin sulla AP, valitettavasti :/ Kovasti yritän metsästää hyvännäköisiä sellaisia lahkeellisia bikinin alaosia, mutta ei oo vielä löytyny hyviä.
Tissivakoon asti.