Naisen haluttomuus
Baarissa eilen kaunis nainen joi vain siideriä, eikä välittänyt miesten tai naisten lähestymisyrityksistä. Oli varmaan rapajuoppo, pornolle tumputtaja tai eläimiin sekaantuja.
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Naisen haluttomuus on miehen vika. Myös miehen haluttomuus on miehen vika. Etkö sä lue tätä foorumia?
naiseni ei sano että haluttomuus on minun vika se johtuu kuulemma hänen hoormoneistaan ja ajoittaisesta väsymyksestä
Vierailija kirjoitti:
Ei ollut. Oli vaan baari täynnä minimunaisia miehiä. Ne haistaa ne jo kaukaa.
Eli nainen oli se kuuluisa SUPERNAINEN jolla on röntgenkatse jolla näkee vaatteiden läpi SEKÄ näkee menneisyyteen ja tulevaisuuteen samaan aikaan.
Melkoinen nainen.
Onx teille koskaan käynyt niin että kun yhdessä nauraa, niin on hauskaa ja meinaa mirri tai lohikäärme kastua, pissasta.
Meillä kyllä ja sehän käy sitten lisää vain naurattamaan.
Lopulta on minulla ja puolisolla housut ihan märkänä.
Pakkohan sitä on sitten suihkuun mennä.
Naisen haluttomuus on miehen vika. Myös miehen haluttomuus on miehen vika. Etkö sä lue tätä foorumia?