Miksi miehet ei tajua naisen nautinnosta mitään?
Kommentit (56)
Nainen on itse vastuussa nautinnoistaan. Ja jos haluaa, että mies myös on mukana, niin kannattaa opastaa ja opettaa. Eli puhua.
Yksinkertaista.
eli pitäisi puhua enemmän meikeistä naisille?
Mies ei jaksa opetella eikä tutustua
Miksi kukaan haluaisi vastata ap:n idioottimaisiin yleistyksiin?
Vaikka sanoisi, monesti ei mene perille, itsekkyyttä.
Ja mitä naiset tietää miehen nautinnosta?
Oma käsi > nainen
Porno > nainen
miettikääs sitä
Mun mies on ainakin ihan suoraan sanonut että jos mitä siitäkin tulisi jos miehet vaan etsisi päivät pitkät g-pistettä..
eihän naisetkaan osaa miestä tyydyttää. vain toinen mies kykenee siihen. naiset ei osaa ottaa edes suihin
Vierailija kirjoitti:
Heti luuserit ilmoittautui.
Olisit ollut hiljaa niin ei me oltais sinua tunnistettu luuseriksi
Vierailija kirjoitti:
eihän naisetkaan osaa miestä tyydyttää. vain toinen mies kykenee siihen. naiset ei osaa ottaa edes suihin
Mun miehen mielestä osaan ja oon ihan riittävän hyvä siinä hommassa 😀🤔
Jos nainen ei nauti, ei pidä jatkaa. Naiset suostuvat seksiin vaikka eivät nauti. Miesten ei ole pakko oppia tai edes yrittää, heitä palvellaan silti.
Valitettavasti naiset helposti luulevat, että vika on heissä jos ei tunnu miltään. Ajattelevat helposti, että heistä itsessä on jotain vikaa, ja siksi ei voi myöntää kellekään että orgasmia ei tule, eikä edes tiedä miltä sen pitäisi tuntua. Kokemusta on aika vähän, ja sekin aika taitamattomista miehistä. Ajatellaan, että ai tämä ehkä on sitten se orgasmi, no paljon melua tyhjästä.
Silloin se ei ole orgasmi. Orgasmi räjäyttää pään ja vartalon, se on kuin sähköisku läpi koko vartalon ja ilotulitus silmien takana, sen jälkeen on kuin olisi juossut maratonin ja käynyt saunassa. Se voi jopa saada huutamaan ja vartalon laukeamaan silminnähden. Se on huume, jota haluaa lisää.
Miehet jotka valittavat seksin hiipumista, ovat todennäköisesti niitä, jotka eivät tiedä, miten heidän naiselleen annetaan orgasmi.
Vierailija kirjoitti:
eihän naisetkaan osaa miestä tyydyttää. vain toinen mies kykenee siihen. naiset ei osaa ottaa edes suihin
Niin ehkä homon mielestä.. ei heteroa kiinnosta miehet.
Koska monet miehet ovat niin itsekeskeisiä, että eivät ole aidosti kiinnostuneita ja valmiita oppimaan. Puhuminen ei auta, koska kyse on luonteesta.
Kyllä osa tajuaa ja tekee myös asioita sen eteen.
Etsi ap laadukkaampaa seuraa ja ennenkaikkea LAKKAA YLEISTÄMÄSTÄ!
Kaikki miehet ei ole just ne miehet joita sä olet tapaillut. Jos tapailet vaan itsekkäitä juntteja sun pitää miettiä mikä niissä sua viehättää.
Yksinkö ne miehet siellä sängyssä on?
Kyllä se on niin että parru vaan persseeseen eikä
mitään turhia esileikkejä.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Ei jaksa kiinnostaa opetella kun nainen nalkuttaa kaikesta kuitenkin. Voiko nainen koskaan olla onnellinen? En usko.
Vihaan tätä sanaa, mutta laitan sen kumminkin. Tämä. Teet tai sanot niin tai näin nainen on tyytymätön.
Oot vaan huono. Jotkut on vaan lahjakkaita siinäkin.
Miksi naiset ei tajua miehen nautinnosta mitään?
Voisiko se nainen avata suunsa ja kertoa sille miehelle. Vai oletatko että mies lukee ajatuksesi? T. Nainen 50+